Показушница• 14 февраля 2024
Не родись красивою
Ні , воно то приємно. Мабуть.
Але по факту, мало на що впливає. Мені зовнішність ніяких плюшок не дала. Чи то користуватися нею не вмію. Бо до краси мені дали жорсткий характер, сталеві яйця та холодний погляд.
Але і з такими даними жінки виходять заміж.
То може і не в цьому справа? Є ж і стерво, і істеричка, і товста, худа, крива, з трьома волосинами і ті над губою... Всякі дівчата заміжні і їх на руках носять.
А тут " хорошо тобі, ти гарна" . В чому хорошо? Толку з тієї краси, коли ти самотній ????
Може воно пороблено? Іноді вже й в це готова повірити
Natalia505• 14 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
О, фанаты конеподобных пришли.
Сказати на жінку конеподобна, може тільки чоловік дегенерат. Якщо ви жінка, то все на багато гірше.
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Без сумніау.
Но наявність розуму і поведінка людини мають свої критерії.
Я не бачу тут великого розуму, но я не спеціаліст, а просто висловила свою думку.
Вам стало краще?)
Детские_Будут?• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Вам стало краще?)
Від чого?
Мій стан не змінився від спілкування в цій темі.
Оскорбляю всячески• 14 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Вы реально на вещи смотрите и не будете дегенератом.
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляennSe
то вам вдома не було б чим зайнятися?? капець. я рада тілтки сидіть дома і ходить кудись ліж би гроші давав, а не те щоб я все сама, ото я була б щаслива шоб розслабитися
Ну то було одне побачення. Ми дуже гарно поспілкувалися , смачно пообідали і розійшлися. Він розлучився і шукав зручну домогосподарку. У нього ідеал Керімова.
А я тільки тільки починала свій бізнес. Вдома діти яких треба годувати.
’ Жінка вдома макраме в´яже, а я на мотоциклі поїхав кататися’
А я ’ я б замість макраме також на мотоциклі поїхала’
Неваляшкина• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Я намагалася. От чесно. Ходила на жіночі практики. Дихала маткою. Танці мандали.
Я неначе в якомусь трансі була. Але, в цей період почали падати фінанси . Плюс відчуття, знаєте, такої несправжності.
Може я не з того почала.
Як ви це робили?
Може я не з того почала.
Як ви це робили?
Может вам не маткой дышать, а к нормальному психологу пойти?) Есть мужчины, которым не нужна ’девочка-девочка’. Весь вопрос в том, чтобы их найти. Вернее одного, вам же один нужен?
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Від чого?
Ну можете ще написати пару принижуючих коментарів. Може стане краще. Вам цього явно не вистачає
Natalia505• 14 февраля 2024
Автор, ви транслюєте в світ незалежність і самостійність, впевненість у собі, може у вас стабільні фінанси і все добре в цілому, тому вам складно найти рівню. Все логічно і дуже передбачувано. Це не пороблено.
Ответ дляНеваляшкина
а я хотіла бути девочкой девочкой, а пришлось стать сильной, не нашелся , я испортилась;(((
Шкварочка• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Може я не з того почала.
Як ви це робили?
Може я не з того почала.
Як ви це робили?
Ну то я вам скажу, що про розум ви явно нафантазували. А скоріш за все і про красу також.
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Так, одного)
Нормального, який не буде намагатися мене зламати і підлаштувати під себе.
Не гоню• 14 февраля 2024
Вряд ли вас устроят многие из тех партнеров девушек, которых вы перечислили. Одно дело, оценить чувака с первого взгляда, и подумать, вау какой классный. Другое дело жить с ним.
А по теме - это природа злодейка, заставляет нас пи%₽острадать за противоположным полом. (Заметьте, мужчины этим не занимаются). Ну и социум, который навязывает нам вещи, из за которых чувствуем себя неполноценными и вообще какашками.
Займитесь собой. Например спортом. В любой ситуации вы должны быть у себя на первом месте.
Natalia505• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Так, одного)
Автор, якщо ви слабка, як жінка, то вас ламати непотрібно. Ламають конкурентів або слабаки так самостверджується.
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляШкварочка
Звісно. Насправді я страшна що атомна війна. З iq 35. Сиджу оце з масним волоссям і , брудному леопьордовому халаті і мрію про Бреда Пітта
Шкварочка• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
В моєму оточенні немає жодної дійсно розумної та красивої, яка б не вийшла нормально заміж до 30. Тому робіть висновки. А якщо ще не з бідної сім`ї, а з середньої чи взагалі забезпеченої - то розбирають, як гарячі пиріжки.
Неваляшкина• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Дело не совсем в том, что у вас сильный характер или вы сама зарабатываете) Дело в том, что вам нужно это транслировать, ну или вы по-другому не умеете. А вот тут уже вопрос откуда у этой модели поведения ноги растут. В принципе, это защитная реакция. Если говорить конкретно о вас. А еще это семейный сценарий, т.к. вы сказали, что у вас такая модель поведения присутствует у женщин по материнской линии: мама, бабушка. Понимаете куда я клоню?
Ответ дляШкварочка
мене не взяли, подивилися, посміялися з мене, предложили інтим на 1 побаченні, не получили і зникли
Пишу_граммотно!• 14 февраля 2024
Ответ дляennSe
допустим у него зп 10 тыс, а нее 100, зачем он пытается ламать?? чтоб что??
Я впевнена, що автор з такою зарплатнею не розглядає чоловіків як варіант.
Неваляшкина• 14 февраля 2024
Ответ дляennSe
сколько их было?
Natalia505• 14 февраля 2024
Ответ дляennSe
Щоб собі на здаватись лайном.Чужий успіх ну дуже дратує, особливо коли це жінка і вона з тобою поруч.
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляНе гоню
До речі так)) це жінка чомусь має бути завжди 10/10. Не дай Боже де волосинка лишня. Він вмитий - вже красень.
Зараз неначе потепліло- піду знову бігати. Може дурні думки перестануть лізти в голову
Неваляшкина• 14 февраля 2024
Ответ дляennSe
ні, це на протязі 3 років. я не ходок по свіданіям;((
а, ясно.
палка-копалка• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Яка?
Не зная человека невозможно ответить на этот вопрос. Может у вас высокие требования к мужчинам. Может не настолько привлекательны как вам кажется. Может ведёте себя странно. Может что-то другое. Никто вам не даст здесь ответ на этот вопрос. Но много, кто из мужчин хочет нормальных и здоровых отношений. Исключения составляют только заядлые холостяки, которые всю жизнь прожили сами. И обеспеченные за которыми очередь из девушек.