Показушница• 14 февраля 2024
Не родись красивою
Ні , воно то приємно. Мабуть.
Але по факту, мало на що впливає. Мені зовнішність ніяких плюшок не дала. Чи то користуватися нею не вмію. Бо до краси мені дали жорсткий характер, сталеві яйця та холодний погляд.
Але і з такими даними жінки виходять заміж.
То може і не в цьому справа? Є ж і стерво, і істеричка, і товста, худа, крива, з трьома волосинами і ті над губою... Всякі дівчата заміжні і їх на руках носять.
А тут " хорошо тобі, ти гарна" . В чому хорошо? Толку з тієї краси, коли ти самотній ????
Може воно пороблено? Іноді вже й в це готова повірити
Садова гойдалка• 14 февраля 2024
Автор, не родись красивой,а родись активной. А сидеть и ждать-можно состариться
Ума Палата• 14 февраля 2024
Перестати дивитись на інших, отих, що по-вашому криві, косі і все інше, і зайнятись собою.
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляennSe
значить мало ходимо на побачення. не ходок
Так треба щоб запрошували)
Коржик• 14 февраля 2024
И да, Автор, нет у Вас ни яиц, ни характера. Вы обычная тётя, завистливая и готовая на всё ради замужества.
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляКоржик
Если внешность сочетается с умом, то всё супер. Моя сестра такая.
Мені іноді здається, що його забагато. Може б краще трішки дурненька була.
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляБокс-орун
Може ви холодна
Міряла температуру- 36,0. Але в мене завжди понижена
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Запросіть сама
Ні, я так не можу. Подругу - ноу проблем. А чоловіків тільки по роботі запрошую на зустрічі. І то, зараз все в онлайн перейшло
А так, щоб на побачення.. я вихована в олдскульних традиціях.
Садова гойдалка• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Тогда в чем ваш хвалёный ум, автор?
Я тільки вчора і сьогодні зрозуміла, що ті хлопці всі, що були в мене, вони були не моїми, були такі що завидували мені, були такі, які не розуміли мене і не поважали те чи не сприймали, що мені важливо, а значить вони просто не кохали, бо були не моїми, а я любила, бо хотіла любити. Зараз я зрозуміла, що свою людину треба шукати, не очікувати ніколи, що перше побачення з чоловіком має бути хорошим і щоб прожити з ним життя. А раніше я думала що має так бути, що повинен підходити, а як він підійде, якщо він завидує або ніщій??? Я ж не така, я не завидую і сама ніколи не стрімилася погано жити. Я навіть готова до того, що якщо я колись буду ходити і часто на побачення і розуміти що не находиться, то не втрачати свої сили для життя, а старатися завжди бути в ресурсі, заробляти, щось хотіти.
Все знаю від і до• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Надо глазками стрелять , как в фильме. Скорее всего не подаёте сигналов о том, что в поиске.
КохайтесьЧорнобровi• 14 февраля 2024
Красота - субъективна, кому-то и вы ни о чем, а кто-то с тремя волосинами и кривыми ногами имеет лёгкий характер, чувство юмора, не зацикленная душнила )
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну тут мабуть так.
Особливо останнім часом
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я ж не говорю, що я Моніка Белучі.
Хоча, і вона також не всим подобається.
КохайтесьЧорнобровi• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Я ж не говорю, що я Моніка Белучі.
Хоча, і вона також не всим подобається.
Само собой, вопрос о влиянии внешности на личную жизнь или ...?
Бабайко• 14 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Мужчины многие бояться таких женщин , думают что им на по зубам
Ахаха
Пошаманю• 14 февраля 2024
Ответ дляКоржик
+1, а то часом буває, як лялечка, а відкриє рот.... краще би глухоніма була, у нас на роботі є така. Причому щиро не розуміє, чому від неї після першого ж побачення чи перепиха втікають
ГонУрова дівка• 14 февраля 2024
Если вы прям красотка и никто не смотрит, значит вы просто не умеете пользоваться данным. Учитесь, читайте книги..
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляennSe
Мені часто попадалися патологічно ревниві. Або хотіли щоб була залежна. Або кобелі.
В школі не підходили , бо батьків боялися.
В університеті я навчалася на більш жіночому факультеті і жила за містом у тітки. Де після занять сиділа няньчила племінниць.
А останнім часом ще й попадаються через одного : влаштуй мене на роботу.
На побаченні один сказав, що йому треба щоб дома сиділа, уют наводила, а не кар´єру чи бізнес будувала.
Показушница
• 14 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Я вже й не навчуся (
Natalia505• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Слабаки, одні слабаки. Ви занадто сильна. Сильним чоловікам непотрібні сильні жінки, нафіга їм конкурент?
Стебель березы• 14 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Ого, що ви нафантазували про себе!