Тарабарщина• 15 февраля 2024

Кашель просто ужас! Щекочет горло, ничего не помогает

Девочки! Я завтра иду к врачу, но это вторая ночь без сна… Кашель каждые 5 минут((((
Все началось дней 6 тому с першения в горле и легкого покашливания. Темпера 37-37.2
Потом начался более частый кашель и будто боль в горле где-то глубоко, как сильно тянущая.
Сейчас боли нет этой, но кашель стал очень частым. Постоянно щекочет горло… Что я уже только не пила!! У меня 4 брызгалки, леденцы всякие, полоскания … После всего этого, такое чувство, что еще сильнее приступы.

Сегодня сдала кровь. Все показатели повышены как на бактериальную инфекцию…

Я думаю, может это коклюш?? Он сейчас вообще есть?
К слову, у меня ребенок кашлял 3 недели. И вот пошла 4, еще иногда покашливает. Но, у него не было температуры и кровь спокойная была. Лечили как трахеит.

Но он не так сильно кашлял. Ночью спал.
А я вообще не могу(((

Может это и правда коклюш?! Или какой-то вирус другой?
Кто сталкивался с подобными симптомами?
Коко Шанель• 15 февраля 2024
4ю неделю уже кашляю после гриппа а

Суцільна зрада• 15 февраля 2024
Мені з вашими симптомам тільки без темпри лікували фарінгит, допомогло тільки канефрон і гекасаліз 3 тижні хоча лікар призначала на 10 днів. Я вже все передумала
автор Тарабарщина • 15 февраля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Канефрон- це наче для нирок?
А я с Рио-де-Житомира!• 15 февраля 2024
Після грипу кашляю, сухий, щекоче. Пью пульмобріз в саше на ніч та клею перцовий пластирь
Полюю на дрони• 15 февраля 2024
Оспамокс пила
Суцільна зрада• 15 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
Канефрон- це наче для нирок?
))) каметон з камфорою і ще чимось
автор Тарабарщина • 15 февраля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А ви здавали тест на грип? Показав?
Я сьогодні робила ковід і грип експрес-тести. Не показали нічого… Але чи можна довіряти?!
Суцільна зрада• 15 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
Канефрон- це наче для нирок?
Взагалі до цього я ще 2 тижні пила все підряд від кашлю, і сухого і вологого і нуль, а оці дешеві ліки допомогли. Ще мені призначали олію шипшини на ніч декілька капель, але я не купила
Барабасиха• 15 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
А ви здавали тест на грип? Показав?
Мені здається, Ви вже запізно тест робили.

А я с Рио-де-Житомира!• 15 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
А ви здавали тест на грип? Показав?
Не робила тест. Пила таблетку від грипу і допомогло зразу, просто я мало їх пила і пізно випила, тому тепер кашляю . Перед цим чоловік хворів грипом.
Мені зараз не бажано пити таблетки, тому я прозівала тому довго тепер лікуюсь.
Спробуйте пульмобріз в саше, хоч будете спати і менше кашляти в ночі.
автор Тарабарщина • 15 февраля 2024
Ответ дляБарабасиха
Чула від знайомих, що при грипі дуже тяжко. І температура під 40.

Я добре почуваюся, аби не цей кашель…
І температура 37- ну це може на кашляла )))
Бо я реально не можу заснути навіть (
Барабасиха• 15 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина

Я добре почуваюся, аби не цей кашель…
Бо я реально не можу заснути навіть (
У мами не було високої температури. Я взагалі здивувалась, коли по тесту дізнались, що грип.
А от у мене класика - 39,5, кашель як Ви пишете, але от за добу від прийому противірусного стало легше. Першу добу чарез кашель взагалі не спала
Бідося• 15 февраля 2024
Диазолин.
Чтобы спать купите протиаокашлевое средство.
автор Тарабарщина • 15 февраля 2024
Ответ дляБарабасиха
Я вас почула… Дякую! Завтра піду до лікаря.
Але, вже судячи по крові, буде антибіотик скоріш за все((
С- реактивний підвищений і майже всі показники загальної крові теж (
автор Тарабарщина • 15 февраля 2024
Ответ дляБідося
Диазолин.
Це від алергії ? Я пʼю нексар
Барабасиха• 15 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
Схоже у Вас вже ускладнення.
Йдіть до лікаря. Сподіваюсь, швидко одужаєте. Бо витримати цей кашель неможливо
автор Тарабарщина • 15 февраля 2024
Ответ дляБарабасиха
Схоже у Вас вже ускладнення.
Щиро вам вдячна, що відгукнулися!
Бідося• 15 февраля 2024
автор Тарабарщина • 15 февраля 2024
Ответ дляБідося
фото
Дякую! Завтра покажу лікарю

автор Тарабарщина • 16 февраля 2024
Доброго вечора! Виявили кашлюк( я у шоці! Виявляється, зараз він гуляє…
Тому, пишу , раптом у вас буде надокучливий кашель, здавайте на кашлюк теж, не тільки на Ковід та грип.
Призначили антибіотик.
Іринка1981• 17 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
Призначили антибіотик.
Добрий вечір,який антибіотик призначили?К сина теж сильний кашель вже тиждень.
автор Тарабарщина • 18 февраля 2024
Ответ дляІринка1981
Сумамед 500 ( 6 днів по 1 в день)

Але спочатку краще здайте кров на антитіла до кашлюку.
Іринка1981• 18 февраля 2024
Дякую,а протикашльві препарати Вам призначали?
автор Тарабарщина • 19 февраля 2024
Ответ дляІринка1981
Так, стоптусин приймаю на ніч.
Іринка1981• 19 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
Так, стоптусин приймаю на ніч.
Вам допомагає Стоптусин?Бо синові ні.