Попихтю та й годі• 15 февраля 2024

Якщо мама не працює, то вона повинна

забирати дитину з садочка чи школи коли вихователька скаже?
Миззери• 15 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Меня сейчас заклюют, но я считаю, что сад после 3 лет должен быть только для тех детей, чьи оба родителя работают. А не так, что государство нянчится с детьми, пока мамка на ноготочки пошла
Ну да с нашей демографией навейте вообще отобьем все желание второго рожать 🤣 мало кто захочет это делать если старшего в сад не отдать

Та никада в жизни• 15 февраля 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Ответить вежливым отказом, сказать нет возможности забрать, я плачу за сад, чтобы заниматься важными делами, пока ребенок полный день в саду.
П.С. Мой и в дежурной группе иногда оставался, но я работала и иногда задерживалась дольше.
І звичайно ж доплачували вихователями за понаднормовий час роботи подвійний тариф, правда ж? Чи вони ’по-людськи’ мали увійти у ваше положення і пригледіти за дитиною?
Королева ганделику• 15 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Я писала про свою ситуацию
Сейчас у нас тоже нет прилетов потому что мы решили выехать и дочь я забираю в 15:30-16 хотя сад до 17:30
В Киеве забирала позже , то блэкауты и в садике веселее все таки с детьми, то тревоги и опять там безопаснее
Может мама на дому работает но не афиширует или еще какая-то ситуация, в принципе если она забирает в установленное графиком время то имеет на это право
Мова не про право. А про те, що є батьки, яким без різниці як дитина.
побольшомусекретику• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ну от прийшла одна дитина, у якої мама вдома. І вихователька чи вчителька просить забрати дитину, бо вона одна.
Нет,мама может подрпбатывать неофициально дома и ей нужна тишина.Пойти на встречу и забрать немного раньше-да,но не в то время,когда ребенок спать уже должен
автор Попихтю та й годі • 15 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну, если дивиться ще немовля, то что ей мешает смотреть ещё и за старшим?
Если дома работает, без вопросов.
Но автор и не работает, и не ищет ничего. Просто нашла бесплатную (взносы в сад не считаем, по сравнению с няней это не траты) няню
У вас нема дити чи не більше 1, так?
Автопортрет нурофена• 15 февраля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
У нас государство сделало обязательным дошкольное образование.
Когда это ? Планировали, но не сделали
Миззери• 15 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ну так а причем тут сад ? Ей так же и дома плевать будет и на улице
Тут больше про комфорт воспитателя который хочет раньше домой

Королева ганделику• 15 февраля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Читайте законы!
Скиньте ссилку - почитаємо. Ви думаєте, я працюючи в садочку не знаю?
Щоб вона була обов´язковою - потрібно садочок відкрити у кожному селі.
Я_и_моя_собака• 15 февраля 2024
Я працююча мама і коли діти мої ходили ще в садок, то вихователі ’не гребували’ повідомленнями, особилво напередодні свят із формулюванням ’прохання забрати дітей до 16-00’ або до 16-30. Скажу чесно, коли могла, я забирала - але не через вихователів, а саме тому, що дітей інших забирали і вони сиділи самі (син здебільшого, а він дуже любить компанію). Я розуміла, що йому там не дуже добре.

Але мене, звичайно, дивує оце ’прийдіть заберіть, бо він тут один’ чи ’в нас короткий день’. Це абсолютне самоуправство, ніякої турботи про дитину, як на мене, там немає і близько. Бо навіть з однією дитиною в групі можна і треба працювати (грати, читати чи займатися, або на вулиці гуляти, наприклад, з іншими групами). Якщо вихователю дійсно шкода дитину, то можна по-людськи зателефонувати чи написати повідомлення, що ми з Вашою дитиною залишилися вдвох, все добре, але якщо вважатимете за потрібне, то можна забрати, аби дитя не сумувало. Якщо не виходить, то не хвилюйтеся, ми знайдемо заняття. Так було б і професійно, і по-людськи
Миззери• 15 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Если дома работает, без вопросов.
Сад около 2000 грн быв в месяц если не ошибаюсь
Королева ганделику• 15 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Вихователь якось переживе, якщо не піде на 15 хв. раніше. А раніше особливо і не підеш.
Ответ дляСтріляний птах
Зараз вас просять з державного садка забрати чи з платного?
У платному тільки очі можуть закатувати, у державному просять забрати бо у няні і виховательки свої справи, то стоматолог то ще шось.
Миззери• 15 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Тогда не вижу проблемы
Жена_КотораяСтена• 15 февраля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Когда?
Млинець Мій• 15 февраля 2024
Я считаю, что мама ребенка имеет право отдохнуть, и может держать ребенка в саду сколько это позволено, если воспитательница решила себе сделать выходной, то могла бы просто попросить , в остальном это ее работа. У меня нет детей если что
Королева ганделику• 15 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Тогда не вижу проблемы
Дійсно було шкода маленької дитини. Третя тривога за день. З ліжок піднімали. Це єдинана дитина в нас в садку ще в памперсі. І ніхто не прийшов за нею. Ще б трохи і черговий вихователь спускався б до неї. Якщо для вас це норма, то мені шкода такої дитини.
Жена_КотораяСтена• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
У вас нема дити чи не більше 1, так?
Нет, конечно, дети есть только у вас)
У вас их сколько? Пятеро?
Хочу на Балі• 15 февраля 2024
Цікава позиція деяких. Тобто тривога, дитину, яка єдина в школі чи садочку просять забрати. Яка різниця працює мама чи ні? Хтось із вас подумав , а чи безпечно забирати дитину, коли летять ракети? Тобто в угоду щоб комусь було добре( вчителю) треба ризикувати життям як своїм так і дитячим? Ну вибачте я не до такого ступеня ставлю на місце заслуги вчителів.
Чеширская кошечка• 15 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Я б забрала
Странно почему только один ребенок в садике
Бо автор це принесла з теми про школу, де вчитель після довгої тривоги ,коли всіх порозбирали дітей,попросила забрати ту дитину, що лишилася сама, а мама не працює.
Авторко, я щось не бачила там , що вчитель вимагала, а ви швидко тему видумати

Дюйм оф о4ка• 15 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А вам норм, що дитина сама сидить?
А что не норм? Это работа воспитателя занять ребенка, один он или 10 значения не имеет
Непозбувна Бентега• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
У школі обов’язково збирають таку інформацію. У садочках при вступі пишуть хто ким і де працює.
И что? Пишете ’частный предприниматель’, ’фриланс’ или что-то такое - и все.

Если мама не работает и имеет возможность забрать пораньше, а ребёнок реально долго сидит один в группе, меня бы не желания воспитателя заботились, а настроение ребёнка.
Жена_КотораяСтена• 15 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Частный? Не в курсе.
В государственный нет обязательных оплат, по закону он бесплатный.
И да, няня на 8 часовой день обойдется в разы дороже, чем даже 2000 грн
Чеширская кошечка• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Хитрожопі короче. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3487135-7#8...
Ви просто ...
Королева ганделику• 15 февраля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Є такі діти, що цілий день ходять за вихователем - а мама прийде, а позвоніть моїй мамі. А коли вона буде сама, то проплаче цілий день, чи просидить не підійшовши до іграшок.
Королева ганделику• 15 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Частный? Не в курсе.
Безкоштовний садок - десь 1500 за харчування.
Цвіпканя• 15 февраля 2024
Ответ дляСтріляний птах
Це практика європейських країн. Садок оплачує держава при умові двох офіційно працюючих батьків. Все решта - платно, ціни високі. Часто в садках нема харчування, що приніс, то і дають. І знаєте що, цінується більше. Батьки не бігають по районо зі скаргами, не витряхують душу з тих вихователів (що ще лишилися гарні). Не качають права. В чатах нема суперечок. Тому є над чим замислитися.
Вы забыли добавить, что нет никаких сборов или он минимальный.
Жена_КотораяСтена• 15 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
При чем тут питание? Дома бы ребенок не ел все 8 часов?
Та никада в жизни• 15 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
А чого це ви так зневажаєте працівників освіти?
Не я, а автор. Коли в мене була можливість, то завжди забирала своїх дітей раніше. Це мої діти, і за можливості, краще я з ними проведу час, а не в садку залишатимуться.
Жена_КотораяСтена• 15 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Оба родителя работают и своими налогами покрывают все сборы.
А не как у нас, ребенок в саду, а мама на диване
Дівка в намисті• 15 февраля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Автор не обзивала вихователя тіткою, на відміну від вас.