Попихтю та й годі• 15 февраля 2024

Якщо мама не працює, то вона повинна

забирати дитину з садочка чи школи коли вихователька скаже?
Крижана бурулька• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
У школі обов’язково збирають таку інформацію. У садочках при вступі пишуть хто ким і де працює.
Можно написать ’работаю в Прокуратуре’ ))) пусть радуются.

Я погнала• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Одна дитина прийшла, більше нема.
хочет уйти и при этом за рабочий день чтоб считалось, пусть сама договаривается, в какую группу пристроить ребенка. это не ваша проблема-то
БЦАшка• 15 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Якщо дитина в підвалі пів дня, а мама в сусідньому будинку вдома сидить, то вихователь може щось і сказати. Я й сама раз відчитувала. Коли дитина в памперсі залишилась сама на цілий садок.
Яке право ви маєте вичитувати дорослу людину, га?
І що, що одна дитина? Вам же й легше! Робочий день не закінчився!
Королева ганделику• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ну як сама, коли є вихователька та няня??
Ну в няньки вже закінчився робочий час.
Але тоді було три тривоги. Всі батьки позабирали. Невже не шкода маленької дитини, що цілий день сидить в холодному підвалі.
Автопортрет нурофена• 15 февраля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Нередко требования забрать не относятся к здоровью ребенка. Опять же, мама не сидит круглосуточно дома. Могла поехать по делам, к врачу.
Если других просьб ,кроме состояния здоровья, я даже не слышала ни от кого.
А если б ребенок 1 в класс вообще пришел , то я бы сама добровольно его забрала, какой смысл там сидеть. Тем более если она не работает
Крижана бурулька• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Одна дитина прийшла, більше нема.
пофик, у них полноценный рабочий день. им за это з/пл платят.
автор Попихтю та й годі • 15 февраля 2024
Ответ дляН@Диете
Це де? Я ні разу таку інформацію не заповнювала, донька вже в 8 класі
В Україні ще з 2000х як я вчилась. І номера телефонів, щоб знайти батьків

Королева ганделику• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ну як сама? А де няні, вихователька, кухарі?
Без друзів, я мала на увазі.
Стріляний птах• 15 февраля 2024
А мамі тої дитини не шкода дитину свою? Якщо мама може забрати і нічим не зайнята в той час, а дитина сидить сама на весь садок… то чому мама не забере? Якщо мама зайнята, в лікарі, в пошуку роботи, поїхала, і фізично не може забрати, це одне. Якщо мама поруч, не зайнята, яка причина в неї, щоб не забрати дитину, яка одна на весь садок і вихователю явно «не зручно»? Чи не буде шкоди для дитини сидіти в таких умовах? Напишіть, що думаєте.
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Тоесть? В школу или сад пришел только 1 ребенок с группы или класса ?
Да
ВЫВсеВрете• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ну скажіть що вже працюєте і нема змоги забирати раніше.
Звісно, це не стосується аварійних ситуацій.
А не заберіть пораніше, бо будемо святкувати день вчителя , бо всіх забирають ( але виявляється що забирають 1 дитину), заберіть бо не спить, заберіть бо не їсть, заберіть бо темніє рано
Ответ дляОдинРазНадетое
В нас так само садочок до 17.00 виховательки просять забирати раніше, я раніше не можу, бо працюю, забираю о 16.30 моя дитина майже завжди одна бавиться( виховательки дивляться вовком
От. От це бісить!
ВЫВсеВрете• 15 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я не подавала такие данные по себе, потому что работала в такой организации,что задолбают
Пошив штор?
Жена аллигатора• 15 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Из школы я бы точно не забирала. Ребенок ходит туда учиться.
Стріляний птах• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Це платний садок? Якщо так, тоді ще можна зрозуміти ту маму. Бо наче гроші заплатила за повний день, мабуть з харчуванням, гроші ж ніхто не поверне. Але… якщо садок державний, і натякають забрати одну дитину… то шкода більше для дитини, що там просидить скоріше за все в самоті та без уваги.
Ответ дляН@Диете
Ну взагалі, виходячи з вашої ситуації - вихователька просто вас попросила. Більшість непрацюючих мам водять в садочок для соціалізації, але яка соціалізація якщо дитина сьогодні сама. Якщо у вас є плани і забрати не виходить - так і відповідаєте. Вихователька просто зробила спробу зробити собі вихідний :) цілком її розумію. Але ви не зобов´язані забирати
А якби це була працююча мама, то її б не просили. 🤷‍♀️
Цвіпканя• 15 февраля 2024
У меня только младшая родилась, а старшая начала в садик ходить. Вообще садик или до 18, или до 19 работает. Я пришла за дочкой в 17,15. Так мне воспитательница из дежурной группы начала высказывать, что я сижу дома, а забрать раньше не смогла. Я ей предложила вместе у директора уточнить до скольки работает сад, а если директор не на месте то позвонить в отдел образования и уточнить. Она рожу скривила, но больше не пи.з.дела.
Н@Диете• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А що в цьому дивного? :) бо є шанс що непрацююча мама дійсно може забрати дитину, а от працююча точно не забере, тому і не будуть просити
ОдинРазНадетое• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Скажіть що влаштувались на роботу, щоб вас не турбували без перестанку, якщо запитають куди скажіть неофіційно працюєте, відчепяться

Автопортрет нурофена• 15 февраля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Сомневаюсь что будут 1 ученику новый материал давать
Жена_КотораяСтена• 15 февраля 2024
Меня сейчас заклюют, но я считаю, что сад после 3 лет должен быть только для тех детей, чьи оба родителя работают. А не так, что государство нянчится с детьми, пока мамка на ноготочки пошла
Стріляний птах• 15 февраля 2024
Автор, садок у вас платний чи державний?
Миззери• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ну от прийшла одна дитина, у якої мама вдома. І вихователька чи вчителька просить забрати дитину, бо вона одна.
Я б забрала
Странно почему только один ребенок в садике
Счастье_же_вот_оно• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Одна дитина прийшла, більше нема.
а у вас нохті і брові, да? іще три серії сватів недивляні, а тут дітьо назад спихують
Ответ дляКоролева ганделику
Без друзів, я мала на увазі.
Таким чином можна звати до себе друзів, влаштовувати вдома садки! Але ж чомусь так не роблять 🤔
Вишневий цвіт• 15 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ну если ребёнку стало плохо или в садике ЧП, то надо забирать когда скажут
Но это вне зависимости от того работаю родители или нет.
Автопортрет нурофена• 15 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Я б забрала
Я бы тоже забрала. Не вижу проблемы , автор раздула с мухи слона.
Ответ дляСтріляний птах
Якщо мама може, то забере. Просити та вичитувати нахіба?
Вишневий цвіт• 15 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Как это в группе один ребенок?
Его тогда обычно отводят в другую группу
ОдинРазНадетое• 15 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Люди роботу шукають по три місяця а зараз ще довше, ви знаєте яка ситуація у країні, може людина дома працює або дивиться ще немовля, ситуації можуть бути різні