Телячі ніжноСті• 15 февраля 2024

Що обере при виборі жівчини на Вашу думку чоловік/хлопець?

Душу , думаю, що ні. Обличчя 50/50. Фігуру так, це 100%. Яка ваша думка?
Результат:
вже голосів: 57
27 (47.37%) Фігура
22 (38.6%) Обличчя
8 (14.04%) Душа
Секретница• 15 февраля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Если мужчина, чего-то добился в жизни и знает себе цену. То это фигура. Для кого-то важна осиная талия, для кого-то грудь 3-го размера ( или маленькая, дело вкуса), еще для одного - попа орех. Про глаза почему-то не кто-то не говорит)))
Не поняла взаимосвязи.

всегдаДаДа• 15 февраля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Якщо дивитись не в комплексі. А буде 3 дівчини. В однієї гарне обличчя, фігура не айс.. В другої гарна фігура, але на обличчя не дуже. Третя страшко, але добра і душевна дуже.
Выбирают по любви. Обратите внимание на знаменитые пары. На вкус и цвет. И как то эти люди познакомились, поженились, не смотря на физические недостатки.
Я вот в тик токе наткнулась на девушку, она замужем. Ее муж ее одевает, на руках носит, еду готовит. А она не готовит, не убирает, не рукодельница ни разу. Она инвалид.

https://vm.tiktok.com/ZM6KXe324/
всегдаДаДа• 15 февраля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Був спор на роботі, працюю в чоловічому колективі.
Всі виявилось, що обрали фігуру, вік чоловіків від 25 - 40 років. Тільки один сказав, що обличчя.
Это они для секса выбрали. А женаты они на ком?
всегдаДаДа• 15 февраля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
женятся не на груди, а на человеке
Сегодня я не я• 15 февраля 2024
Поєднання вибере
kid41• 15 февраля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
коли лише 1 перевага то краще не зупиняти вибір а пошукати ще, тому як правило не так, а коли плюси два з трьох:
1. фігура і душа ok, обличчя страшко.
2. фігура і обличчя гарні але стерва
3. обличчя і душа гарні але фігура ніяка.
опційно 4. всі три параметра так-собі не жах але й не супер.
я б вибрав перший варіант. Не знаю чи великі у мене вимоги висячи цицькі 3.5+ та приємний характер