Все буде Україна• 15 февраля 2024
Штани бежеві із кожзама
Бачила на дівчені дуже сподобались.
Цікаво виглядають з молочними та білими лонгослівами, пайтами.
Де подивитись щоб якісний пошив та посадка?
Этожзвяздаяегообожаю• 15 февраля 2024
У меня и черные и бежевые но честно все эти штаны с эко кожи весной жарко очень сильно парят , зимой холодно под них нужно что то одевать в итоге как капуста так и лежат если что брала и в Zara и в mango
МадамОхмури• 15 февраля 2024
А в мене чорні шкіряні були. Теж нічогенькі. Ще й висока посадка, ще й як на мене шиті.
Ех, був час - була я молода, струнка і гарна. А зараз тільки гарна...
Все буде Україна
• 15 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ви підтвердили мої сумніви.
Я люблю речі з натуральних тканин тому що вони дихають..
Ну от що ж таке купити..?
Этожзвяздаяегообожаю• 15 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ви підтвердили мої сумніви.
Ну от що ж таке купити..?
Есть с натуральной кожи брала даже в той же Zara очень неплохо качества и ничего не парит
Все буде Україна
• 15 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ціна і колір?