lilu1990• 15 февраля 2024

Дивлюся на Трампа, на Сирського

Передивилася деякі виступи Трампа недавні. Рукаліцо просто. Макрона передразнює, популіст страшний. Він мені нагадує Зеленського на виборах 2019. Дуже егоїстичний і самовпевнений. Якщо його виберуть, то буде щось у світі, не хочеться вірити у погані передчуття. Але бачиться картина, як і з Зеленським тепер. Забагато в ньому гонору, замало політика.

А інтерв´ю Сирського. Трохи дивно було чути - німецька журналістка до нього звертається російською, він відповідає українською. Просто сюр. І так відчитується по всьому: які плани, які переживання, які побоювання. Ще би геолокацію кацапам скинув. Такий невпевнений, знічений сидить. Ну типу бойовий генерал. Але... Короче, слабо.

Щось мені ідея з Трампом не подобається. Але Байден бісить ще більше. І таке дежавю. Як у протистоянні між Зеленським і Порошенком. Короче, нічого хорошого.
БрЮнЕтОчКа77777• 15 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Погані передчуття щодо того що відбуватиметься у світі якщо Трамп виграє.
Не надо так его демонизировать. Согласна с теми, кто отписался, что Байден не особо лучше для нас, помощи выделяется минимум.
ebbi• 15 февраля 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Мне кажется,что команде Байдена боязнь эскалации все портит.И привело это к противоположному результату-перестраховки наших партнеров только подстегивали этих оголтелых руснявых уродов.
автор lilu1990 • 15 февраля 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Я його не демонізую. Як сказав путін, спеціально чи імпровізовано, Трамп занадто непередбачуваний

Ексцентричність, правдорубство то добре в шоу бізнесі, та не в політиці. Він безхитростний
ebbi• 15 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

З ним важче ніж з хитрим.Бо він дійсно непербачуваний,язиком меле ,меле,потім робить те,що від нього ніхто не чекає.З такими важче ніж з мудрими правильними політиками
Zanka_• 15 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

В мене є теорія, що завдання Трампа в його останньому висловлюванні, було просто навести шороху серед європейських країн і стимулювати їх до активніших дій, так це чи ні але це йому однозначно вдалося.
автор lilu1990 • 15 февраля 2024
Ответ дляebbi
Він там за макрона розказував, як його на місце поставив. це просто. Показує неповагу до партнерів по блоку НАТО. Трамп сіє вітер, як і Зеленський свого часу
автор lilu1990 • 15 февраля 2024
Ответ дляZanka_
То не так робиться. Не привселюдно.
Zanka_• 15 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
То не так робиться. Не привселюдно.
Серйозно? Скажіть це Трампу)) Це так не робиться, якщо говорити, наприклад, про Зеленського, а от Трамп може собі дозволити
автор lilu1990 • 15 февраля 2024
Ответ дляZanka_
Не можна ругатися привселюдно, коли твої вороги слідкують за кожним твоїм словом, бо це їх провокує
БрЮнЕтОчКа77777• 15 февраля 2024
Ответ дляebbi
Kateryna-S• 15 февраля 2024
Я нашла альтернативу Байдену! Eban Cambridge - кандидат в президенты от демократов.

Он хоть прямо высказывается о поддержке Украины
И еще он в прошлом web-developer и водитель такси, так что жизнь должен знать

Ну, и имя понравится, что нашим, что врагам.

https://voterguide.sos.ca.gov/candidates/president...

Если честно, то Байден там самый приличный, а остальные - обнять и плакать.
ebbi• 15 февраля 2024
Ответ дляKateryna-S

Меня Трамп умиляет.Байден у него старый,а сам забыл,что если станет президентом,то ему будет столько же,сколько и Байдену,когда тот стал президентом.Юноша