Кидаю курити• 16 февраля 2024
До ортопеда через тиждень. Що здати?
Не можу ходити, дуже болять коліна, набряк, запалення. Запис через тиждень є лише. Що можна здати додатково, щоб одразу лікування лікар назначив? Є на руках узд
Кидаю курити
• 16 февраля 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Нічого
Узд буде достатньо? Узист сказала, що може якісь аналізи крові поздавати, але я не знаю які?
Красавица писяная• 16 февраля 2024
Ответ дляКидаю курити
можливо на сечовину чи ін.показникина артрит та подагру. Але не поспішайте без лікаря