Летюча помилка• 16 февраля 2024
Чи варто у хлопця напряму запитати про відносини між нами
Познайомились, зустрічаємось декілька разів на тиждень
Залишаємось один у одного, їздимо в кіно, ресторани
Обидва дорослі вже 30+
Разом нам дуже добре, дарує подарунки, не шкодує грошей, завжди бере за руку де йдемо, познайомив із одним другом
Але мені як жінці хочеться розуміти що між нами
Я не звикла виносити мозок чоловікам, але хочу розуміти
При цьому, я відразу йому сказала, що мене не цікавить «секс на постійній основі і тд»
Чи варто щось питати ??
Обидва дорослі вже 30+
Чи варто щось питати ??
Домовенок Кузя• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
ржу, а чем вы заниметесь, коли ’залишаетесь один у одного’?
Вы своими действиями уже имеете секс на постоянной основе и слова ваши - сотрясение воздуха
Как будто лучше ’иметь секс’ не на постоянной основе)))
Хачапууури• 16 февраля 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
лучше иметь секс в браке, не надо сразу все козыри выкладывать, девы, кому вы потом нужны
Домовенок Кузя• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
от этого качество секса зависит: в браке он или нет?)))
Хачапууури• 17 февраля 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
ну по старпосту автор хотела бы не просто секса, пусть даже супер-качественного. Хотя о каком качестве может идти речь, если на сердце неспокойно из-за нестабильности и неуверенности в отношениях