Неробименінерви• 16 февраля 2024
Київ. Квіткова оптова база
Де така є в Києві, щоб були низькі ціни на гарні вазони?
Хочу купити кілька, але в шоці від цін в магазинах роздрібних.
Попадалочка• 16 февраля 2024
Украфлора, Камелия на Соф.Борщаговке
смотрю, у Камелии оптово-розничный еще в районе Куреневки есть
Борщичок• 17 февраля 2024
На вазоны нереальные цены, даже в украфлоре, можете на сайте у них посмотреть. Поищите еще на олх
Попадалочка• 18 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Камелія та Укрфлора завжди були недешевими
Як варіант ще брати відцвітаючі, в Новусі, Сільпо, Камелії, Леруа та Мегамаркеті по новообухівській трасі бувають