Бесбардак• Изменено 16 февраля 2024
Куди зникає купа людей?
Останнім часом згадала історії зникнення людей, що ставали публічними. На ці роздуми наштовхнула новина про зникнення молодої дівчини 1.02.2024 біля метро Контрактова.
А також згадала про Ольгу Синьооку, і хлопець-медик, який вийшов з гуртожитку і йшов серед білого дня в Богомольця, щоб перевірити оцінку за екзамен(просто розтанув у повітрі), маленька дівчинка, що побігла на ринок за поповненням мобільного(так само розчинилась) і таких історій безліч.
Куди зникають люди !? Невже їх всіх вбивають ? Чи може викрадають ? Як вони серед білого і не білого дня розчиняються у повітрі ?! На даний момент вважаються безвісті зниклими понад 35 тисяч людей в Україні. І шанси на знайдення живими після доби зникнення дуже маленькі. Це страшно навіть уявити. Бережіть себе!
Херсон це Україна• 16 февраля 2024
Ніхто не розчиняється в повітрі.
Серед нас живуть гвалтівники, маньяки, педофіли, убивці, люди з кримінальних кіл.
Люди похилого віку з деменцією забувають дорогу, їдуть кудись і замерзають чи ще щось. Діти йдуть в ліс, губляться і теж щось трапляється. Для усього є причина: або хтось комусь дорогу перейшов, когось хочуть прибрати, хтось опинився не в тому місці і зустрів гвалтвника тощо.
Кудряшка Сью• 16 февраля 2024
Ну як куди зникають? В основному їх вбивають, частину - викрадають і утримують, дуже мізерна частина тікає сама чи варіант із втратою пам´яті. Але більшість вбиті навмисно чи ненавмисно (збивають і ховають тіло)
Херсон це Україна• 16 февраля 2024
На жаль, на наших вулицях дуже мало камер спостереження. Якби вони були, як в інших країнах, люди сто разів би подумали, перш ніж вчиняти злочин.
Гопница-Советчица• 16 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Не идеализируйте. Полно и в других странах с камерами, исчезнувших людей.
Багиня• 16 февраля 2024
по поводу Ольги Синьоокой, там все понятно - муж и его мать с отцом, на детектор идти отказались.
Херсон це Україна• 16 февраля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Я не идеализирую. Но считаю, что должна быть выдвинута инициатива установки большого количества камер на улицах, во дворах.
Преступления не только связаны с исчезновением людей, а с кражами, разбоем.
В странах с таким количеством камер, забыв сумку на скамейке в парке, вы там же ее и найдете, никто не возьмет.
Плету корзинки• 16 февраля 2024
Я думаю, реальность не одна, есть параллельные и сейчас стало достаточно легко перейти в другой слой.
Творог для розжига• 16 февраля 2024
Ответ дляБагиня
И война для них вовремя началась, все замялось
Контрольница• 16 февраля 2024
Ответ дляПлету корзинки
Как перейти, а то я эту реальность уже не вывожу?
Творог для розжига• 16 февраля 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Инопланетяне?
Тата вкрали інопланетяни!
Схожі на банани космічні хулігани!
Пильнуйте своїх татків!
Схожі на банани космічні хулігани!
Пильнуйте своїх татків!
Коник-стрибунець• 16 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Камери ні до чого взагалі, якщо хочуть вчинити злочин то його вчинять і з наявністю камер.
Хворих нічого не зупиняє
Багиня• 16 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Оля пропала в декабре 2020.... 8 декабря было три года..
Коник-стрибунець• 16 февраля 2024
Ответ дляБагиня
Що за історія?
Плету корзинки• 16 февраля 2024
Ответ дляКонтрольница
Повышая свои вибрации.
Об этом есть много информации.
Творог для розжига• 16 февраля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Хворих нічого не зупиняє
Вспомнила как маленькую девочку украл педофил, и на видео был момент похищения, а ребенка живым не нашли(((
До сих пор не могу развидеть это видео(((
Багиня• 16 февраля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Що за історія?
наберите в гугле Ольга Синеокая Осауленко Павлоград.
Коник-стрибунець• 16 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Це ви про рашку?
Та ну їх нафіг,не шкода взагалі.
Творог для розжига• 16 февраля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Це ви про рашку?
Та ну їх нафіг,не шкода взагалі.
Нет, это у нас было
Триндю-бриндю• 17 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Нет, это у нас было
Где это на камеру?
И его не нашли ?
МУСЯкомарова• 17 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
С камерами тоже не всё так просто. Если это спонтанное преступление - то возможно и на камерах будет полностью видно лицо преступника, то это будет эффективно. А вот если преступление планированое - преступник натянет капюшон, солнцезащитные очки, маску - и что? Кто его опознает в таком виде?
Можу брикнути• 17 февраля 2024
И раньше так было. У меня лично без вести пропал отец, а еще один из парней, с которым встречалась в юности. Ни того, ни другого не нашли 😥 Думаю, оба стали жертвами преступлений.
Ну а сейчас количество пропавших без вести сильно возросло за счет тех, кто был убит во время войны, но чьи тела не были идентифицированы / найдены.
Сама собі лікар• 17 февраля 2024
Ответ дляБагиня
Муж ходил
Триндю-бриндю• 17 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Я помню ваши темы про отца, это ужас.
Волосы шевелиться, на велосипеде был
Можу брикнути• 17 февраля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Я помню ваши темы про отца, это ужас.
Волосы шевелиться, на велосипеде был
Это не я. Я никогда не создавала тем об отце.
Триндю-бриндю• 17 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Сори , было про папу, советчица даже к гадалкам обращалась
Творог для розжига• 17 февраля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
В якому році?
Не помню, помню, что до войны было и зима это была
Ребенок то ли, снег то ли елку вышел посмотреть
Коник-стрибунець• 17 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Це в росії було