От арестович признався і я признаюсь. Я би хотіла бути продуктом іншого середовища, належати до іншої культури - американської чи на крайній випадок яких небудь масаї - розслаблено пляжних чорношкірих чудіків. Мені набридла ця європейська цивілізація з усіма цими війнами - релігійними і просто до**ськими непонятками, високим античним мистецтвом, ренесансом чи працями Кантів/Ніцше.
Най я би була якимсь посереднім американцем без закордонного паспорта, який плаває в географії і погано знає історію. Я хочу на супербоул і концерт Тейлор Свіфт. Я хочу нічим не паритись - ні історією, ні мовою, ні вступом в ЄС, ні побудовою демократичної держави, ні складними відносинами з сусідами. Я хочу на пляж і кокос, не паритись цінами на газ, ні розпиляними літаками чи погрозами яо, най би я до віку жила в халупі на березі океану, як масаї і не вміла писати. Уже все це остогидло.
Тетя Фрося• 17 февраля 2024
Большие знания - большие печали.
Вот так живёшь, а в конце жизни узнаешь что племена Тумбы-Юмбы самые счастливые на земле.
Санька-4b93• 17 февраля 2024
В первый раз в жизни вижу человека, уставшего от Канта и Ницше.
Зачем вам тот океан, можно и по месту тупо бухать, не смотреть новости и не париться ничем, кроме поиска опохмела на утро
Согласна с вами автор , реально достало .’сегодня читала историю Украины .. ну реально похер какие землю куда входили и выходили 200-500 лет назад , сейчас хочется просто спокойно жить .
Ну какойто ублюдок решил что ему кусок земли нужен … и начал нас спасать 🤦♀️
МАМА НИКИТКИ-2• 17 февраля 2024
Цінами на газ перейматись не будете. Зато будете перейматись цінами на оренду житла- захмарну, страховку. Про кокос і пляж забудете надовго. Відпустка, в більшості випадків, 2 тижні в рік. Ну і купа кредитів. Без кредитної історії вам навіть житло не здадуть. А історія формується виключно з використання кредитної картки.
Coffee is Love• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Як то затерти з пам´яті моральний імператив Канта і взагалі то все що було напхано в голову за десятки років скніння в європейському цивілізаційному процесі
Мовчки, затерли й поїхали.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То інший рівень переживань. Думаєте краще за Авдіївку переживати? Краще за кредити. У цьому питанні потрібен розумний підхід, але його ти можеш контролювати.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Пофіг на канта. Це всього лише дядько, якого хтось зробив типу розумним.
А щодо Європи і України, я вам от що скажу. Коли в Європі нічні горішки виливали на голови людям з вікон, в Україні хати білили і печі квітами розписували.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Звісно можешь, якщо грошей вистачить на всі потреби. Ви де збираєтесь без освіти заробляти мінімум 5 тис, щоб хочаб вижити?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
До європейського континенту взагалі не хочу мати ніякого відношення. Тут люди не можуть дати собі ради
Санька-4b93• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Я хочу бухать на березі океану
Думаете там все так идеально, как на фото из Инстаграма?
Ага, в каждой избушке свои погремушки. Банально жрать нечего, эпидемии, средняя продолжительность жизни лет 40. А, ну и ещё бонусом диктаторы - людоеды, религиозные войны те же, геноциды межнациональные. Хорошо там, где нас нет
МАМА НИКИТКИ-2• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Люди всюди однакові. Всюди.
Берег океану + 50% до вартості оренди житла.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У вас усе в гроші упирається. Я вам про ментальність кажу і бажання бути продуктом іншої культури, без вибачте досконального знання подій другої світової і всього з нею пов´язаного, життя в кріпацтві, кгб, НКВД і усього що створилося в цьому цивілізаційному осередку.
Санька-4b93• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Ага, куда им до гордых бурундийцев или суданцев. Кстати, в Судане вас бы ещё и обрезали.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 февраля 2024
Цікаво тобто мені фейспалми поставили під допис про Україну? Кацапки? Чи новоявлені європейки? 🤣
Ответ дляlilu1990
Ви читали уважно? Я хочу цілком бути продуктом іншої культури
Продукты всех культур одинаковы. Разные все люди, но одинаковы в целом.
Психология, психиатрия, все социальные науки - они одни для всех почему-то.
Нет психологии для французов отдельной, а отдельного раздела для выходцев из Папуа Новой Гвинеи.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Так Америка це про гроші. Ви ж хочете продукт іншої культури. Душевністю тут і не пахне.
Санька-4b93• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Але вони навіть не усвідомлюють що живуть в гівні, бо їм про це ніхто не сказав, як навозний жук який просто живе і щасливий з того.
Ну, я тоже не живу в говне. Очень жаль, если вы так думаете о своей жизни
МАМА НИКИТКИ-2• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Ви все берете близько до серця
Ні, я просто відповідаю на ваші пости.