От арестович признався і я признаюсь. Я би хотіла бути продуктом іншого середовища, належати до іншої культури - американської чи на крайній випадок яких небудь масаї - розслаблено пляжних чорношкірих чудіків. Мені набридла ця європейська цивілізація з усіма цими війнами - релігійними і просто до**ськими непонятками, високим античним мистецтвом, ренесансом чи працями Кантів/Ніцше.
Най я би була якимсь посереднім американцем без закордонного паспорта, який плаває в географії і погано знає історію. Я хочу на супербоул і концерт Тейлор Свіфт. Я хочу нічим не паритись - ні історією, ні мовою, ні вступом в ЄС, ні побудовою демократичної держави, ні складними відносинами з сусідами. Я хочу на пляж і кокос, не паритись цінами на газ, ні розпиляними літаками чи погрозами яо, най би я до віку жила в халупі на березі океану, як масаї і не вміла писати. Уже все це остогидло.
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Просто передивлялась фінал супербоула. І думаю - які то люди щасливі, не паряться нічим, крім того чи зробить Махоум тачдаун в кінці
найбільша їхня біда
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Не в цьому суть, а в тому щоб не знати багато, не думати, і не паритись. Навіть у гівні
Тогда вам в Индию. Там некогда думать о высоком во время постоянной диареи
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Не смішно. У нас досить релігійна країна. Не е варто насміхатись над почуттями віруючих
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Від вас теж душевністю не пахне
То я вже в Америці набралась )
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Починається
Что починаеться? Конструктивные вопросы. Кто заставляет крутиться в социуме ? Под принуждением?
Никто не мешает стать ракушкой.уехать.отстраниться
Даже купить домик в захолустье и жить .кормясь с земли
К чему стенания бесполезные?
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
То недельные в темах пропаганды молитв.теперь ой.надоело все. Хочу в хижину и память стереть
Еще раз.кто мешает?
Ответ дляИрина-bbd0
К чему стенания бесполезные?
Ой, все. Я не просила порад. У мене камінг аут. А ви знову пресуєте своєю холодною логікою
bespe4na_mavpa• 17 февраля 2024
Ну че, американцы тоже парятся. У них там сокращения сейчас такие( а это кредиты на дом, во-первых. А сколько ад там принимают, тоже ж не на пустом месте. Не все так радужно в датском королевстве. А вот на берегу океана да, звучит очень гармонично для меня. Но тоже не равно быть счастливой. Счастье внутри, и не важно, ты в Украине или уэреве ю а
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
А тема к чему.если не просила порад? Чтобы что?
И почему логика це погано? Цель темы другая?
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Цель тєми понить
Аааааа.так я ж и говорю.нихрена ваши те пятидесятники не помогли Вам)))
С молитвами и духовностью)))
Нойте. Но даже в Украине куча мест с домиками у реки по 5 копеек.но Вам не нужно. Вам другое)))
С молитвами и духовностью)))
Ответ дляИрина-bbd0
С молитвами и духовностью)))
Я хочу бути продуктом іншої культури. Вірити в бога грому і в те що коли паде дощ - він плаче. Ви не розумієте концептуальної різниці
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Мешает что стать продуктом другой культуры?)))))
Чи тут мягкая подводка к арестовичу и Ко?)))
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Скажіть чесно, ви по знаку зодіака - бара... Овєн?
Телец
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Я дальше почитаю тему.интересно куда кривая выведет))))