Басноплетка• 17 февраля 2024

Маю поганий сон.

Добрий день.
Може хто знає, що робити і до якого лікаря звернутися.
Останнім часом маю поганий сон перерваний, засинаю пізно і можу прокинутися о 3 , 4, 5, 6, ну тобто під ранок я чомусь прокидаюся, можу годину півтори полежати покрутитися, потім сплю далі, але сон перерваний.
Засинаю теж погано, донорміл на мене вже не діє.
автор Басноплетка • 17 февраля 2024
Сьогодні заснула о 2 ночі, а прокинулася о 6 , чому, навіщо не знаю.

Зубожиння• 17 февраля 2024
Ой, думала щось приснилося вам, зайшла почитати
Скорая помощь• 17 февраля 2024
Приймаю Лецитин, сон нормалізувався. Мабуть вам до невролога треба.
Лялькодзьоб• 17 февраля 2024
У меня так уже 2 года. Последнее время засыпаю сама и быстро, но после 3 ночи пробуждение каждый час… каждую ночь. У меня это неврологическое что-то, я думаю.
автор Басноплетка • 17 февраля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Треба бо маю зі спиною проблеми, нерви зажаті.
Лялькодзьоб• 17 февраля 2024
И посещение многих неврологов результата не дали, но у меня ещё и боли и дрожь в теле.. причин не видят и болезней.. устала, так и живу.
Оскорбляю всячески• 17 февраля 2024
Гормональный сбой, надпочечники, щитовидка - могут давать такие симптомы
НеГолосую• 17 февраля 2024
С началом войны тоже самое, особенно 3 недели оккупации превратили жизнь в кошмар. Не могу заснуть до 2-3 часов, вставать тяжело. Тревожность не проходит. Ещё и мысли о неизвестном будущем не дают покоя.
Вільний митець• 17 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
’травки’ пили?

НеГолосую• 17 февраля 2024
Ответ дляВільний митець
’травки’ пили?
Чай есть успокоительный, но он до одного места, не помогает. Мне прописали бифрен, сначала помогал, но не пить же его 2 года. Пью сейчас валерьянку в табл, но эффект нет
Кондуктор трамвая• 17 февраля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
У меня также(
Dasik_• 17 февраля 2024
Невролог, психіатр
щитовидку перевірити
Dasik_• 17 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Біжіть від лікарів, що досі прописують біфрен.
Ніде він не застосовується, окрім постановка.
В Австралії взагалі визниний забороненою речовиною.
Може ще третю?• 17 февраля 2024
Аналогічно… після 3 години ночі постійно просинаюсь
Я ще й дивлюсь чи не летять ракети 🤦🏼‍♀️ і це не проходить
Коли випʼю корвалмент то сплю міцніше , але ж я його вже пʼю 2 роки , тому стараюсь без нього , а без нього після 3 ночі «на чергуванні»
НеГолосую• 17 февраля 2024
Ответ дляDasik_
Я его давно не пью, не знала о нём
автор Басноплетка • 17 февраля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Оце наше життя,у війні 2 роки, переживання, стреси, а ще ж проблеми особисті нікуди не ділися.
И_В_офигительных_штанах• 17 февраля 2024
У мене так, коли перевтома сильна
Просто Фіфа• 17 февраля 2024
Робота з реабілітологом, зняття напруги в спині. Магній ввечері, прогулянка на свіжому повітрі. Випиваю перед сном 5-гідрокситриптофан, номалізував мені сон. Коли почалася війна, я три доби не спала, ні на хвилину не могла відключитися, з тих пір мала проблеми із сном
Просто Фіфа• 17 февраля 2024
І перевірте пролактин, він на фоні стреса росте

автор Басноплетка • 17 февраля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую, провірю.
Вільний митець• 17 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
посмотрите что-то с пассифлорой
автор Басноплетка • 17 февраля 2024
Ответ дляВільний митець
посмотрите что-то с пассифлорой
Дякую, подивлюся.