Ширли-Мырли• Изменено 17 февраля 2024
Зуд всього тіла вже більше місяця
Може треба щось перестати їсти, а щось їсти більше? Дієта якась? Може імунітет підняти треба? Як?
Коко На Страже• 17 февраля 2024
Зверніться до лікаря, здайте аналізи. Це може бути все що завгодно: дерматит, гепатит, лімфома, нервове і багато іншого
Скромняшка• 17 февраля 2024
Ваша тема день через день. Вам уже кучу всего советовали и диагнозы заочно ставили. Мне кажется, что уже можно было составить план действий.
Басноплетка• 17 февраля 2024
Ответ дляБелая котичка
Аллергическое или нервное.
Грибок, дерматіти, початкова псоріазу і ще купа діагнозів. Автору точно треба до лікаря, без варіантів.
ЗновЗдоров• 17 февраля 2024
а пятна есть и какие? чесотка? много сейчас в Украине этого, просто замалчивают проблему. где то в общ транспорте или месте и все. она заразна очень
Котомафия• 17 февраля 2024
В першу чергу глюкоза крові, біохімія, узі жовчного. Багато чого може бути. В мене був зуд при вагітності останні тижні, дитина піджимала жовчний і жовч не відходила так як треба. Після пологів пройшло безслідно. Також може бути ЦД, чи алергія, чи якісь дерматологічні проблеми. До лікаря, однозначно.
Ксерокопия ночи• 17 февраля 2024
Рік назад була в нас така фігня. Висновок (мені не треба лікарів): речі з секонда - не випрані вдома, і синтетика. Все, що з натуральних тканин (типу льон, конопля) не дає такої реакції...
Ширли-Мырли
• 17 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
пʼятен немає, просто все чеше