Стала волонтером одного из украинских фондов и стало интересно мнение аудитории разного возраста по поводу сей темы. Вы читаете/уделяете этому свое время? Принесла ли деятельность хоть одного фонда - пользу ВАМ?
Сподіваюсь, що дійсно є корисні фонди, які допомагають людям, однак у мене тотальна зневіра в них і в людях в цілому.
Буквально нещодавно по роботі познайомилась з одним таким, з благородними цілями, неймовірними планами та цікавими заходами. В процесі знайомства з´ясувалося, що у них в організації повний безлад, створено декілька взаємопов´язаних компаній для тендерів, реальної користі з них нуль. Інколи таке враження, що всі крадуть, крім мене.