тогдалия• 14 декабря 2025
Як не відчувати себе старою, якщо призначили
Таблетки від гіпертонії?
Тракторні війська• 14 декабря 2025
Та капець. Як не відчувати себе старою, коли в мрт написано склеротичні зміни.
Уходя дверю не хлопать• 14 декабря 2025
Ответ дляТракторні війська
скільки Вам?
Тракторні війська• 14 декабря 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
скільки Вам?
45. Обіцяли ягідку, а вийшла курага..
Мудробаба• 14 декабря 2025
Працювати з самооцінкою і любити себе.
В мене є родичка, якій в 40 років видалили щитовидку і закінчилися місячні.
Але вона все одно жіночна і класна.
По ітогу, вона вийшла заміж втретє за дуже забезпеченого чоловіка і живе тепер в Америці.
Самооцінка- це і є доля.
Інших вона не розглядала, тому отримала найкраще
Але вона все одно жіночна і класна.
Самооцінка- це і є доля.
Парасюха• 14 декабря 2025
Что за бред
Таблетки от гипертонии и в 25 могут назначить
Гипертония - это не старческая болезнь
Янка-угомонись• 14 декабря 2025
Ну вам же не старческую деменцию поставили, а всего лишь гипертонию. Это стереотипы, что она только у стариков - сердечно-сосудистые проблемы стремительно молодеют, мне такой диагноз к примеру, в 23 года ставили, и таблетки я пила, потом оказалось что дело в почках, но не суть.
А ещё между началом проблем и постановкой диагноза часто пропасть времени. Организм компенсирует до поры до времени. Люди ходят с повышеным давлением годами и не чувствуют этого. Так что хорошо, что вы вовремя начали лечиться.
Гл. Амурная• 14 декабря 2025
Радійте що поки ще тільки від гіпертонії )))
В нас класному керівнику лише 30 років, в жовтні 2 тижні хворів почалось з ГРВІ і потім гіпертонічні кризи, теж не могли збити тиск. Так йому лише 30 років! На вигляд зовсім молодий, не спортивний але підтягнутий, без зайвої ваги
Аннуитет• 14 декабря 2025
Ответ дляТракторні війська
45. Обіцяли ягідку, а вийшла курага..
Та чекайте, могла б бути бздніка)
Не пью, не курю• 14 декабря 2025
Старою ви себе почнете почувати при менопаузі. Зараз ще радійте.
Полонянка SexShop-а!• 14 декабря 2025
Ответ дляНе пью, не курю
шось не почуваюся старою, тттт
Заюшка_хозяюшка• 14 декабря 2025
Ви дивна?
Я п´ю такі таблетки вже рік, бо тиск не тримається вже сам. Мені зараз 43.
Так, лікар сказав, що рано для мого віку, але стреси зробили свою справу.
В мене тиск скакав до 180. Це набагато небезпечніше, ніж приймати таблетки, аби його контролювати.
Якось не думала, що потрібно почуватись старою, якщо чесно
Не пью, не курю• 14 декабря 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
шось не почуваюся старою, тттт
Добре вам. А мені післязавтра 50 . І хоч на зовнішність і здоров´я немає нарікань ттт, але як пережити морально цю цифру
Полонянка SexShop-а!• 14 декабря 2025
Ответ дляНе пью, не курю
тю, так це проблема в голові))) менше цифрами переймайтесь. І взагалі, кажіть, як казала моя братова, ’мені других 25, які 50?’ Зи, а мені скоро 58 буде, аж самій не віриться
Не пью, не курю• 14 декабря 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Це треба пережити,як і 40. Я поки що в процесі. Але як себе не дури, це не 25, хоч і вдруге
Не пью, не курю• 14 декабря 2025
Ответ длятогдалия
А мені всього 34(
Одужуйте! і бережіть себе! До старості вам ще далеко, насолоджуйтесь життям!