Маня_53• 18 февраля 2024

Це правда про бійців Зеніту?

Що обіцяли прислати за ними транспорт цього не сталось,а натомість пообіцяли ,що росіяни їх заберуть ,як в полон мається на увазі ,а росіяни всіх розстріляли..
В тг каналах ніде інформації такої немає,щойно переглянула все,побачила ось нещодавно в твіттері це.
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляIrpland
Простите, а яке відношення приватний бізнес і екс президент? Ви теж робите ремонти, якийсь одяг купляєте, на відпочинок їздите, а могли би на армію, все бійцям, нє?
родные и друзья на фронте.помогаем постоянно но и живем обычной жизнью.не ползем же на кладбище и такие новости как расширение рошена радуют.значит богатые политики-олигархи что то знают.а не мы на диванах.Слава Богу пусть строят заводы-фабрики-магазины в своей стране а не где то

sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Та да) якщо не як в марафоні ’ літом на шашлик в Крим’ , то все ’ зрадниця, матрьошка , панікери’.
Та реальність така, що якщо не дадуть нам нормально зброї прямо зараз - єдиний вихід для нас перемовини. Тут правда треба розуміти, що нинішні ’ перемовники’ це також провал .
Тому якщо чесно, я не знаю де люди беруть віру в те, що ми зможемо вийти до кордонів 91 року.
Нас президент рішуче проти перемовин
Мені здається на любому етапі буде (
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Ок
Давайте тоді ще приклади про олігархів
А то вже набрид Ваш Порошенко
Ви як папуга з ним
Порошенко, Порошенко, Пєтя хоррррррроший
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
Нас президент рішуче проти перемовин
Мені здається на любому етапі буде (
Удалено администрацией...
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
Ок
Давайте тоді ще приклади про олігархів
А то вже набрид Ваш Порошенко
Ви як папуга з ним
открывайте риа дом.введите-новобудови.такого строительства по стране до войны даже не было.застраивают даже районные центры.цены ужас ..может ипотека работает .или у людей денег много.это тоже радует.
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Удалено администрацией...
І який вихід Ви бачите? Я без стьобу
В мене зараз такий песимістичний настрій, що мені здається, навіть коли люди будуть благати про перемовини, то він такий ´нє´
Nata292984• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
простите..это порошенко строит заводы и фабрики.в нашей стране.открывает новые магазины.вот под орешки сладкие 1700кв построил и в декабре запустили заводик.это вакансии.экономика.рабочие места.можно было хоть 100кв под дроны но..посчитали сладкие орешки важнее.
Под дроны пусть поделится деньгами квартал, марафон и ещё много кто, кому привалило на новый тв проект. Дерибан миллионов. Во время войны то. Зато все должны донатить и отдать последнее. Я против пороха. Но тут он молодец. У нас экономика в основном на перепродать. Своего все меньше делаем. А тут производство, рабочие места, налоги. Молодец
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Нет, ну у каждого своя защитная реакция... Ок
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
І який вихід Ви бачите? Я без стьобу
Нарешті перестати прибирати конкурентів при владі. Повернути назад Залужного, поставити на паузу доказування Порошенку хто тут величнішийі допустити людину з більшим досвідом та грамотнішого до перемовин не лише з путіним , а й з іншими політиками.
Прибрати проросійське кодло від себе. А ще краще, щоб сам пішов зі своїм кодлом. Навіть не чекаючи завершення каденції. Тут залишилося вже .

forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
І який вихід Ви бачите? Я без стьобу
это у вас такий настрий.а у олигархов-политиков все отлично.иначе бизнес бы не расширяли и не строили заводы-фабрики-магазины и те же жк с коммерцией.при плохой власти .при всьо пропало такие бабки не влаживались бы.ботня нагоняет страх ужас панику.политики-олигархи что то знают.чего мне на диване сидеть грузиться.
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Удалено администрацией...
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
То утопія, нажаль )
Дякую, що поділилися
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляNata292984
ото ж.при плохой власти и всьо пропало рошенки бы не строились в войну.петя молодец.3 место фобс.от орбана миллионы баксов.и на фронте помогает.фотки вижу.
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
ну а что сидеть гадать и грузиться на диване.смысл.лучше посмотреть на богатых.огни точно в теме.политики-олигархи.и все у них прекрасно.
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Конечно
Пойду своим ребятам штурмовикам напишу
Галя, отмена
Война фсё
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
если бы петя строил фабрики -заводы-магазины в румыниях польшах-я бы напряглась..а так все ок
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
То утопія, нажаль )
Дякую, що поділилися
Я знаю (
Тому й останні дні у мене настрій скоріше панічно- істеричний. Я розумію, що це деструктивне відчуття і основний ворог то русня. але хочеться брати кожного виборця зеленського і носом тикати в новини ’ задоволені? Добре спиться???? Поржали????’
Я знаю, що багато їх на фронті. І змінили думку і багато загинуло( і може хто хотів дійсно краще.
Єдине, хочеться щоб таки замислилися всі наступний раз, якщо у нас буде можливість обирати владу, що наш вибір має наслідки. І іноді вони катастрофічні
deep soul• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
І який вихід Ви бачите? Я без стьобу
мудила
а обещал на коленях хоть черта умолять, абы не гиб ни один человек
а оказался сам черт
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Я знаю (
То нормально
В мене такі емоції до знайомих, які голосували на референдумі в 2014
Хоча зараз є з них ті, хто пішов добровольцем в армію, допомогає зсу чи просто хоча б мовчить
Але) В мене буває прям агресія 😅
Ну, тільки не до того хлопця, що зараз в зсу)))
То дуже розумію Ваші почуття

Ekaterina17• 18 февраля 2024
Ответ дляIrpland
З моїх знайомих на нулі, всі оптимістично налаштовані у зв‘язку з новим командуванням. Буде порядок і краща координація. Офіцери. Східний напрямок.
Мої знайомі на нулі всі не розуміють , що коїться
Всі незадоволені новим командуванням
Ніякого порядку , навіть на кухні крадуть воєнкоми продукти досі , грузять тонами мішками і вивозять десь все для себе ,
Офіцери
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
мудила
а оказался сам черт
Так він актор . Погодьмося, професійний і непоганий. Він зіграти може все що завгодно
deep soul• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
был бы актером, если бы играл дальше в КВН/квартале
а теперь он вершитель судеб, а народ Украины его слуги
deep soul• 18 февраля 2024
я удивлена, почему еще ни один родственник при нагрождении посмертно героя не плюнул ему в рожу
kh0110• 18 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Тем же вопросом задаюсь...хотя возможно нам просто не все показывают? После одного из обстрелов Киева женщина на чем свет стоит проклинала нашу власть и что над домами сбивают, нигде этого не показали, может и тут так же?
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляkh0110
Таке б спливло.
kh0110• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Таке б спливло.
Ну, кто его знает, я просто предположила
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляkh0110
В час інтернету таке не можливо повністю приховати.
Але сама задаюся таким питанням. Стільки ж загинуло саме із-за його рішень.
алергирина• 18 февраля 2024
Ответ дляlorena28071970
https://zn.ua/UKRAINE/shesterykh-bojtsov-kotorykh-... Это, похоже, правда
А як ви заходите на рос ресурси з України?
lliso• 18 февраля 2024
Те, що не всі вийшли, правда. Військовий писав. Але що сталося з ними ніхто не знає.
Ya tyt• 18 февраля 2024
Ответ дляMillie
Розгоняється іпсо про леді, що зробить країну процвітаючою. От хто ж та леді?
Хто ж та лєдЮлька, а?