Маня_53• 18 февраля 2024

Це правда про бійців Зеніту?

Що обіцяли прислати за ними транспорт цього не сталось,а натомість пообіцяли ,що росіяни їх заберуть ,як в полон мається на увазі ,а росіяни всіх розстріляли..
В тг каналах ніде інформації такої немає,щойно переглянула все,побачила ось нещодавно в твіттері це.
феечка.• 18 февраля 2024
Знайомі дуже скаржаться на командування. Навіть не уявляєте, що вони кажуть.

Smyrfeta-33• 18 февраля 2024
Ответ дляфеечка.
Про Авдіївку?
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Матрешки снова взяли низкий старт
daiannaSan• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Матрешки снова взяли низкий старт
Если что-то не про «мы победим. Границы 91!!!» если не сладкая песня, то сразу матрешки.
lorena28071970• 18 февраля 2024
https://zn.ua/UKRAINE/shesterykh-bojtsov-kotorykh-... Это, похоже, правда
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляdaiannaSan
Если что-то про:
- на борту сбитого рашистского самолета были украинские военнопленые
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
-украинских бойцов бросили на позициях и оставили на смерть-
1000% рашистское ипсо
И разгоняют эту дрянь,традиционно,новые ники с регистрацией пару месяцев
zhara• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Если что-то про:
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
100%
Millie• 18 февраля 2024
Та уже новое ипсо с утра и связано не с армией. Матрешки ещё не раздуплились как использовать
Seehund• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Если что-то про:
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
Плюс орешки от Порошенко активно разгоняют рашисткие боты.

sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Матрешки снова взяли низкий старт
Да це правда скоріш за все
sukeviciene• 18 февраля 2024
Учора писали, що там є хлопці
Ну може вони не здалися русні
Може русня після важких боїв мала наказ не брати полонених
sukeviciene• 18 февраля 2024
Але що Вас дивує
Це не єдиний жах війни
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Если что-то про:
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
Що саме в цьому дописі Вас здивувало? Що Вам здається нереалістичним?
Що не було змоги евакуювати тих бійців? Що не всі відкотились? Що русня могла їх не брати в полон? Що там страшні і кровопролитні бої?
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляSeehund
читайте экономические новости Украины AgroPortal.ua
https://agroportal.ua › news › novosti-kompanii › roshen...
28 сент. 2023 г. — Строительство цеха обработки орехов на базе завода Roshen завершилось. там 1700кв метров петя построил и молодец.уже запустилось производство.новые рабочие места.новые магазины.рошен только развивается.расширяется.всьо пропало отменяется.
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Аргумент шикарний 🤦🏻‍♀️
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляSeehund
раз порошенко строит все новые заводы в стране-значит что то знает.политики-олигархи не дурачки.просто так бабло не влаживают)
Ollka• 18 февраля 2024
Вчора день проскакувало, шо в полон таки когось з наших поранених взяли.
Millie• 18 февраля 2024
Розгоняється іпсо про леді, що зробить країну процвітаючою. От хто ж та леді?
Seehund• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Знаю специально дал вам путлер задание дискредитировать, потому что боится.

Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
Але що Вас дивує
Це не єдиний жах війни
Війна в принципі жахливо.
А русня вже не раз розстрілювала наших полонених. Тому таки більш схоже на правду( хоч і хочеться вірити , що то брехня і іпсо
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляOllka
Да багатьох
Але там саме з цими бійцями проблема велика була
Seehund• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Війна в принципі жахливо.
То что они нелюди давно известно.
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляSeehund
простите..это порошенко строит заводы и фабрики.в нашей стране.открывает новые магазины.вот под орешки сладкие 1700кв построил и в декабре запустили заводик.это вакансии.экономика.рабочие места.можно было хоть 100кв под дроны но..посчитали сладкие орешки важнее.
Irpland• 18 февраля 2024
З моїх знайомих на нулі, всі оптимістично налаштовані у зв‘язку з новим командуванням. Буде порядок і краща координація. Офіцери. Східний напрямок.
Ollka• 18 февраля 2024
Чоловік військовий.
У них була ситуація ще в Бахмуті (якщо не помиляюсь, бо цих локацій вже багато було). Відходили і лишився поранений. Відходили теж так, як зараз з Авдіївки - вже капець був
Група з 10 чол пішла витягати того хлопця, живим лишився лише той хлопець і ще один, який його дотягнув, але від ран він теж загинув пізніше. Інші 9, які прикривали - загинули.

І потім думали - чи варто було забирати пораненого? Страшне питання і страшне рішення.
kh0110• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Если что-то про:
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
Ну у меня регистрация раньше чем у вас, но при том последние 2 пункта правда, дальше что?
coch100• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Ой что только не говорили за эти годы- Мариуполь бомбить не будут, там ахметов все проплатил, Днепр бомбить не будут - там еврейская диаспора и т.д и т.п . Фронт медленно двигается, ваш порошенко в случае чего за годы войны заработает на этом помещении в 100 раз больше чем оно стоит.
Irpland• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Простите, а яке відношення приватний бізнес і екс президент? Ви теж робите ремонти, якийсь одяг купляєте, на відпочинок їздите, а могли би на армію, все бійцям, нє?
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляdaiannaSan
Та да) якщо не як в марафоні ’ літом на шашлик в Крим’ , то все ’ зрадниця, матрьошка , панікери’.
Та реальність така, що якщо не дадуть нам нормально зброї прямо зараз - єдиний вихід для нас перемовини. Тут правда треба розуміти, що нинішні ’ перемовники’ це також провал .
Тому якщо чесно, я не знаю де люди беруть віру в те, що ми зможемо вийти до кордонів 91 року.
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Ви забули що він ще сам особисто на фурі возить ромашку і київські торти в Москву