Що обіцяли прислати за ними транспорт цього не сталось,а натомість пообіцяли ,що росіяни їх заберуть ,як в полон мається на увазі ,а росіяни всіх розстріляли..
В тг каналах ніде інформації такої немає,щойно переглянула все,побачила ось нещодавно в твіттері це.
Smyrfeta-33• 18 февраля 2024
Ответ дляфеечка.
Знайомі дуже скаржаться на командування. Навіть не уявляєте, що вони кажуть.
Про Авдіївку?
daiannaSan• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Матрешки снова взяли низкий старт
Если что-то не про «мы победим. Границы 91!!!» если не сладкая песня, то сразу матрешки.
L-i-s-a-92af• 18 февраля 2024
Ответ дляdaiannaSan
Если что-то про:
- на борту сбитого рашистского самолета были украинские военнопленые
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
-украинских бойцов бросили на позициях и оставили на смерть-
1000% рашистское ипсо
И разгоняют эту дрянь,традиционно,новые ники с регистрацией пару месяцев
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
Ответ дляL-i-s-a-92af
Если что-то про:
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
100%
Ответ дляL-i-s-a-92af
Если что-то про:
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
Плюс орешки от Порошенко активно разгоняют рашисткие боты.
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Матрешки снова взяли низкий старт
Да це правда скоріш за все
sukeviciene• 18 февраля 2024
Учора писали, що там є хлопці
Ну може вони не здалися русні
Може русня після важких боїв мала наказ не брати полонених
Ну може вони не здалися русні
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Если что-то про:
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
Що саме в цьому дописі Вас здивувало? Що Вам здається нереалістичним?
Що не було змоги евакуювати тих бійців? Що не всі відкотились? Що русня могла їх не брати в полон? Що там страшні і кровопролитні бої?
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляSeehund
читайте экономические новости Украины AgroPortal.ua
› news › novosti-kompanii › roshen...
28 сент. 2023 г. — Строительство цеха обработки орехов на базе завода Roshen завершилось. там 1700кв метров петя построил и молодец.уже запустилось производство.новые рабочие места.новые магазины.рошен только развивается.расширяется.всьо пропало отменяется.
› news › novosti-kompanii › roshen...
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
› news › novosti-kompanii › roshen...
Аргумент шикарний 🤦🏻♀️
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляSeehund
раз порошенко строит все новые заводы в стране-значит что то знает.политики-олигархи не дурачки.просто так бабло не влаживают)
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
Але що Вас дивує
Це не єдиний жах війни
Війна в принципі жахливо.
А русня вже не раз розстрілювала наших полонених. Тому таки більш схоже на правду( хоч і хочеться вірити , що то брехня і іпсо
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляOllka
Вчора день проскакувало, шо в полон таки когось з наших поранених взяли.
Да багатьох
Але там саме з цими бійцями проблема велика була
forumchanka• 18 февраля 2024
Ответ дляSeehund
Знаю специально дал вам путлер задание дискредитировать, потому что боится.
простите..это порошенко строит заводы и фабрики.в нашей стране.открывает новые магазины.вот под орешки сладкие 1700кв построил и в декабре запустили заводик.это вакансии.экономика.рабочие места.можно было хоть 100кв под дроны но..посчитали сладкие орешки важнее.
Чоловік військовий.
У них була ситуація ще в Бахмуті (якщо не помиляюсь, бо цих локацій вже багато було). Відходили і лишився поранений. Відходили теж так, як зараз з Авдіївки - вже капець був
Група з 10 чол пішла витягати того хлопця, живим лишився лише той хлопець і ще один, який його дотягнув, але від ран він теж загинув пізніше. Інші 9, які прикривали - загинули.
І потім думали - чи варто було забирати пораненого? Страшне питання і страшне рішення.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Если что-то про:
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
-тысячи военных ЗСУ убили под Селидово
1000% рашистское ипсо
Ну у меня регистрация раньше чем у вас, но при том последние 2 пункта правда, дальше что?
Ответ дляforumchanka
› news › novosti-kompanii › roshen...
Ой что только не говорили за эти годы- Мариуполь бомбить не будут, там ахметов все проплатил, Днепр бомбить не будут - там еврейская диаспора и т.д и т.п . Фронт медленно двигается, ваш порошенко в случае чего за годы войны заработает на этом помещении в 100 раз больше чем оно стоит.
Ответ дляforumchanka
Простите, а яке відношення приватний бізнес і екс президент? Ви теж робите ремонти, якийсь одяг купляєте, на відпочинок їздите, а могли би на армію, все бійцям, нє?
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляdaiannaSan
Та да) якщо не як в марафоні ’ літом на шашлик в Крим’ , то все ’ зрадниця, матрьошка , панікери’.
Та реальність така, що якщо не дадуть нам нормально зброї прямо зараз - єдиний вихід для нас перемовини. Тут правда треба розуміти, що нинішні ’ перемовники’ це також провал .
Тому якщо чесно, я не знаю де люди беруть віру в те, що ми зможемо вийти до кордонів 91 року.
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Ви забули що він ще сам особисто на фурі возить ромашку і київські торти в Москву