Квітка Миру• 18 февраля 2024

Допомога психолога

Доброго дня. Не так давно я втратила батька. Не можу в це повірити , не хочу не усвідомлювати і приймати. Але окрім цього зʼявилося почуття тривоги, я розумію, що в країні така ситуація, що тривога у всіх. Але , якась іноді паніка, страх за своє життя, ща свою дитину. Пропивала заспокійливе , але від них просто така заторможеність, я буквально засинала на ходу. Якісь просто навʼязливі думки мене переслідують. Хто з таким стикався ? Мені необхідна терапія у психолога? У кого є контакти психолога, який вам допоміг поділіться будь ласка . Дякую
автор Квітка Миру • 18 февраля 2024
П.с. Усім , хто заходить поставити ржачний смайл, або рука-лице, я бажаю вам гарного дня і будь ласка проходьте повз моєї теми. Дуже дякую

Спішу - перекидаюсь• 18 февраля 2024
Психолог - не панацея, так як тривожність це і фізіологічна складова. мені допомогли антидепресанти (виписані психотерапевтом)
автор Квітка Миру • 18 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я пила Гідозепам, він звісно допоміг зняти тривогу , але я після нього почувала себе як овоч (
Ната1975• 18 февраля 2024
Якщо потрібне медикаментозне лікування,то вам до психіатра...бо психолог не призначає лікування.
Співчуваю втраті.
Паспортний стіл• 18 февраля 2024
https://psyhelp.com.ua/

Тут є психологи, які спеціалізуються на супроводі горювання.
автор Квітка Миру • 18 февраля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
https://psyhelp.com.ua/

Ой, дякую Вам дуже
автор Квітка Миру • 18 февраля 2024
Ответ дляНата1975
Співчуваю втраті.
Дякую за підтримку
Бодіпозітівна• 18 февраля 2024
просто нужно принять, что ничего в мире не принадлежит нам, это все временно - имущество, родные , близкие и вообще все.
Мы только временно все имеем
Спішу - перекидаюсь• 18 февраля 2024
Ответ дляКвітка Миру
Ну, я пила цілий ’коктейль’ таблеток . Перші два тижні я взагалі як кисіль була. Але потім все минулося.

автор Квітка Миру • 18 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зрозуміла, значить мені потрібно для психіатра, без ліків я думаю мені буде важко . Дякую
автор Квітка Миру • 18 февраля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Мы только временно все имеем
Головою все це розумію, але щось від цього поки не легше (
Leonka Boo• 18 февраля 2024
Ось психологиня працює з таким https://www.instagram.com/larisa_rybyk?igsh=
Бодіпозітівна• 18 февраля 2024
Ответ дляКвітка Миру
смените обстановку, поедьте в другой город, страну, продайте квартиру и т.д
автор Квітка Миру • 18 февраля 2024
Ответ дляLeonka Boo
Дякую дуже
Leonka Boo• 18 февраля 2024
Ответ дляКвітка Миру
Дякую дуже
Співчуваю вам та бажаю сил вибратися!

Втратила батька в червні, то ж розумію як воно.
автор Квітка Миру • 18 февраля 2024
Ответ дляLeonka Boo
Співчуваю вам та бажаю сил вибратися!

Дякую дуже , я Вам теж співчуваю 🙏🏻
AnnaSmith• 18 февраля 2024
Ответ дляКвітка Миру
Якщо хочете, напишіть мені повідомлення - я дам контакти психіатра (вона проводить он-лайн консультації)
автор Квітка Миру • 18 февраля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Думала вже про це , було таке бажання
m16mi6mi• 18 февраля 2024
співчуваю вашій втраті. так, однозначно потрібна психотерапія, без неї буде дуже важко вийти з цього стану, а то можна і погіршити. зверніться до психотерапевта, він допоможе пропрацювати цю ситуацію та прийняти це, хоча взагалі мені назначали антидепресанти та транквілізатори, бо в мене був депресивно-тривожний розлад, і паралельно я ходила на когнітивно поведінкову терапію. за рік мені стало в рази краще. так, дійсно, в таких таблетках є побічні ефекти, але можна це проговорювати з психіатром, який може підібрати інші таблетки, які будуть давати менші побічні ефекти, щоб їх мінімізувати. але якщо ви прям проти таблеток, то проговоріть це з лікарем, можливо, буде достатньо лише психотерапії, але бувають випадки, коли тільки таблетки і кпт разом допоможуть, ну різне буває, тому однозначно до психіатра, а там вже подивитеся.

Leonka Boo• 18 февраля 2024
Ще хотіла сказати, що АД не панацея, бо на них не проживеш гроре, воно загонеться глибоко просто. І не відомо коли та як ’вистреле’
Треба комплексний підхід. Психологи як раз допомагають проживати.