Доброго дня,порекомендуйте будь ласка вет лікаря для кота ,повіреного,який дійсно допоможе вилікувати.
Район Борщагівка,Шевченківський,Святошинський або Солом´янський район
Ответ дляПум пум
А що з котиком? Який вік?
Кіт молодий 2,5 роки .Але хворіє є підозра на ниркову недостатність ,були у лікаря в вересні місяця.зараз погано їсть ,почав ходити в туалет куди не ходив раніше,дивно поводе себе забувається в тихі місця,схуд .Британський кіт
Лікар - це добре, але, крім лікаря, потрібна клініка з можливостями рентгену, УЗД, лабораторії тощо.
Не ваш район, але найкращі враження - vet.generation в голосіївському. Там чудова команда. Найближче спілкувалася з онкологом, який оперував мою тварину, але всі чергові медики дуже компетентні.
Ответ дляфафелька
Дякую