НеВРотик• 18 февраля 2024

Дівчата, де можна попросити допомоги на тепловізор для військового?

Хочу допомогти сестрі. Її чоловік майже 2 роки воює. Може хтозь знає якихось волонтерів, які допомогають хоть частково? Вони в мене нічого не просили, просто сестра сказала, що потребує чоловік тепловізор. Я нічого не збираю, так що не пишіть мені зі стьобом "давайте номер картки". Просто допоможіть інформацією, хто може
Доктор Хаос• 18 февраля 2024
Зараз у всіх хтось там, найдієвіше таки самим відкрити збір. Друзям, рідним довіри більше, ніж притулам

ЕлькиПальки• 18 февраля 2024
За два года у военного 100% уже есть ’свои’ волонтеры, к которым он может обратиться.
Mede• 18 февраля 2024
Зверніться в місцеві перевірені інформаційні тг канали. Зазвичай там адміни збори різні виставляють, які закриваються досить швидко
автор НеВРотик • 18 февраля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
В нас не так багато рідних, майже нема
Доктор Хаос• 18 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
В нас не так багато рідних, майже нема
Є друщі, є однокласники, однокурсники, нинішні та колишні колеги - ваші, його, сестри.
автор НеВРотик • 18 февраля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Удалено администрацией...
автор НеВРотик • 18 февраля 2024
Ответ дляMede
Дякую за ідею
Доктор Хаос• 18 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
Волонтер - це не професія, це теж хтось, у кого рідні на війні. Розумієте?
ЕлькиПальки• 18 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
Не без этого, конечно.
Но волонтеры возят очень дофига чего. И сами, и на заказ.

автор НеВРотик • 18 февраля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Не без этого, конечно.
Так, возять. Але до хлопців не все це доходить. Якби це все передавали хлопцям, а не командуванню
Дайте вподобайок• 18 февраля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Як волонтер підтверджую
За кожним підрозділом ’закріплені’ певні волонтери, часто декілька.
Спитайте, хто їм допомагає, норер рахунку, а далі з ними зв´язатись, домовитись за тепловізор і що ви допоможете розповсюдити інформацію і допомогти в зборі.
Потім номер карти постите по друзям і просите теж допомогти з розповсюдженням і збором.
Не бійтесь писати, що і 20-50 грн допоможуть. Як раз такими сумами збирається багато, а люди бояться дати мало, бо думають, що це не допоможе.
Дайте вподобайок• 18 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
В нас не так багато рідних, майже нема
У вас є друзі, батьки друзів дітей, колеги, у родичів вони теж є.
Дайте вподобайок• 18 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
Я ще не чула, щоб був безхозний підрозділ. Хіба що щойно створений.
автор НеВРотик • 18 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Як волонтер підтверджую
Ніхто їм не допомагає. В березні буде 2 роки, як служить. Ні разу нічого не отримував
Дайте вподобайок• 18 февраля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Вірно
Я волонтер. У всіх на нашій волонтерці є основна робота, ми всі звичайні люди з родинами і болячками. Просто у нас є хтось на війні. Починали ми так як ви - шукали щось де купити, за що купити, хто допоможе і починали це все самі. Потім об´єднувались по територіальному принципу і створювати міні бази - плели сітки, збирали посилки. Потім вже офіційно оформлювали.

Ми працюємо безкоштовно, в вільний час (наприклад зранку до роботи, або пізно ввечері після роботи).

Всі волонтери, яких я знаю так само .
Попельшка• 18 февраля 2024
На своей работе объявите сбор. У нас в чате почти каждый день открывают новый сбор и собирают не только на тепловизоры, но и на многое другое, включая автомобили.
Доктор Хаос• 18 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Вірно

Всі волонтери, яких я знаю так само .
’як Ви’, це все ж, певно, автору треба пояснити. Я в курсі. Тримаймося
автор НеВРотик • 18 февраля 2024
Ответ дляПопельшка
Я не працюю, сестра прибирає декілька квартир, не щодня, пару раз на тиждень. Нема де на роботі об´являти, бо немає таких робіт.
Дайте вподобайок• 18 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
Тоді у вас є варіанти.
Ваші повинні знати підрозділи, які з рими поруч. Хай візьмуть контакти їх волонтерів.

Або по вашому району по людях дізнаєтесь де є волонтерка найближча - вони є навіть в селах, приходите і пояснюєте ситуацію, просите допомогу (конкретно говорите аку, завчасно складаєте точний список що потрібно) і куди. Питаєте чим особисто можете допомогти.

Ще варіант - чоловік питає в побратимів і дає вам контакти дружин, матерів. Ви створюєте загальний чат і вирішуєте, як гуртом можете допомогти. Хто може відкрити збір, хто може закупити, і т.д. Тобто стаєте волонтерами для своїх.
В такій групі є і інша користь - не вийшов один на зв´язок - запитили в інших, щось потрібно - теж запитали, також для вирішення різних питань.
Останнє найдієвіше, бо всі зацікавлені напряму і ніхто не крастиме, чого ви боїтесь.

Дайте вподобайок• 18 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
1) У вас є діти?
Вони ходять в школу, садок?
Там є чати?

2). У вас є сусіди. У них друзі, родичі і т.д.

3). Ви є в соцмережі? Там є хоч пара друзів? А у них свої друзі

4) у вас точно є інтернет. Значить є Вайбер, Вацапп, Телеграм. Є там хоч хтось, якісь групи.

5) Чи є групи району, міста, села?

6). У чоловіка є колеги, які не на війні?

7) у чоловіка є побратими, з якими він на війні. У них родичі, друзі, колеги
Попельшка• 18 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
Значит пора и вам устроиться на работу.
автор НеВРотик • 18 февраля 2024
Ответ дляПопельшка
Значит пора и вам устроиться на работу.
От саме вас я і чекала. Чи я маю пояснюваьи вам, чому я не працюю? Чи я в вас просила кошти якісь? Йдеться тільки про пораду, волонтерів для військових, все.
Попельшка• 18 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
Ну вот вам и порада, раз сейчас есть за что жить, не работая, то устраиваетесь на работу, а свою ЗП перечисляете на сборы