Херсон це Україна• 18 февраля 2024

Не подобаюсь батькам чоловіка. У кого схожа ситуація?

Відкритих конфліктів, звинувачень та нічого подібного немає. Але відчувається порівняно з іншими невістками відношення.
Я не знаю в чому винна чи що не так роблю по життю. Просто щоб я не робила, а в Каті краще. А в Клави смачніше, а в Тамари ще щось. Ось це постійне порівняння дратує.
Хто переживав подібне, то це вже не змінити?
Кринжова баба• 18 февраля 2024
Нащо це змінювати?

Как_б_не_так• 18 февраля 2024
В мене також, але я не Євро, щоб усім подобатись. Забила болт на це )
Знаю бакси• 18 февраля 2024
Вас порівнюють з його бившими??
Посудомойка• 18 февраля 2024
Ніяк не реагувала,плювала я на таке з високої гори
Весела моль• 18 февраля 2024
Батьки абьюзери
Не звертати уваги, та не доноджайте їм. То їх проблеми
Завжди з рушником• 18 февраля 2024
И шо?
Тут маме родной не нравишься, а то чужим
Маруська Му• 18 февраля 2024
Нет. Так может дело не в вас? Может они по жизни так живут-в сравнениях. Спросите у жениха своего, они его тоже сравнивают или как.
Шеллар• 18 февраля 2024
Щастя свого не розумієте, на всі зауваження що інші роблять це краще голосно погоджуєтесь. До Вас із проханням, а Ви відправляйте до Каті, Клави і так далі.
Инстагра_мерша• 18 февраля 2024
Я переспала со свекром и потом понравилась

автор Херсон це Україна • 18 февраля 2024
Ответ дляКринжова баба
Нащо це змінювати?
Дискомфортно відчуваю себе. А зараз часто віддаємо їм онуку(ініціатива їх посидіти, ми не навʼязуємо), тому зараз дуже активно вислуховую подібні фрази. Раніше бачились раз в місяць і мене нічого не напружувало.
Ермолайчик• 18 февраля 2024
Тюю. Майже 14 років шлюбу і те саме. Забийте!
Леди_в_ночи• 18 февраля 2024
Чим далі, чим менше контактів- тим краще
Ответ дляЗнаю бакси
Вас порівнюють з його бившими??
Ні. З іншими невістками в родині. В них четверо синів. Відповідно у всіх є дружини.
Как_б_не_так• 18 февраля 2024
Це вони таке кажуть? В мене також на початку щось намагалися хрюкнути у мою адресу - получили відповідь, зараз бояться )
Ермолайчик• 18 февраля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Аналогічно!
Бжоли-бандерівці• 18 февраля 2024
Забийте, ви ж не Катя Репʼяхова, щоб всім подобатись.
Завжди з рушником• 18 февраля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А потом со свекровью?
долой_лама• 18 февраля 2024
Нахвалюйте й ви Катю Клаву і т п кажіть як свекрусі повезло, тоді чуть що до них і відправляйте.
Как_б_не_так• 18 февраля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
А потом со свекровью?
И с котом )

Завжди з рушником• 18 февраля 2024
И что им не нравится?
Завжди з рушником• 18 февраля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
И с котом )
Кот это святое, с него надо было начать
Ответ дляЛеди_в_ночи
В нас навпаки вийшло. Раніше було менше контактів, а як зʼявилась донька стало набагато більше.. як дідусь та бабуся вони наче хороші.
Кринжова баба• 18 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Що вам заважає сказати, що порівняння ви вважаєте недоречними? Або : а Світлана Петрівна завше хвалить свою невістку, зовсім не так як ви
Инстагра_мерша• 18 февраля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
А потом со свекровью?
Нет, потом у меня свекр таскал за волосы свекруху за то что меня не взлюбила. Так и понравилась 🥰
Кишмишная Мая• 18 февраля 2024
Це люди такі. Забийте. В моїх теж інша невістка, то хороша, то поганюча, і зі мною її ж і обговорюють. Думаю, що про мене те саме мелють за спиною
Allein74999• 18 февраля 2024
Я узнала о том, что не любимая, после 7 лет совместной жизни с их бубончиком. И что, как соловью… перестала ходить к ним в гости. Минус одна проблема в жизни.
Ниф_ниф• 18 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
так и вы их сравнивайте, а моя мама лучше готовит, и с внучкой прыгает\бегает и т.д.
Дайте вподобайок• 18 февраля 2024
Я погана невістка, мені глибоко пофіг, що там у інших краще. І свекруха в курсі, що мені байдуже)
Щастя-здоровля• 18 февраля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
И шо?
То, что вы не нравитесь родной матери - это ненормально
ВсеПроВсехЗнаю• 18 февраля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А вам свекр понравился ,как мужик ?! Чем привлёк?