Друзі, якщо ваші близькі проживають у небезпечних районах, повідомте їм про можливість виїхати
Зокрема, мешканці Херсонської та Запорізької областей можуть безкоштовно евакуюватися до Львова і Хмельницького.
Відправлення поїзду із залізничного вокзалу «Херсон» – о 13:35 по непарних числах; з автовокзалу «Херсон» з 07:00 до 08:00.
Поїзд № 128 Запоріжжя – Львів з евакуаційним вагоном вирушає зі станції Запоріжжя-1 о 09:50 щоденно.
Щоб евакуюватися, необхідна попередня реєстрація.
Звертатися слід 👇
- до контактного центру Херсонської ОВА: 0 800 101 102;
- на гарячу лінію Запорізької ОВА за номером: 0 800 503 508;
- до представників органів місцевого самоврядування вашого населеного пункту.
Для евакуації маломобільних осіб за допомогою автомобілів з ліжко-місцями треба телефонувати за номерами 👉 0 800 332 614, (093) 202-22-32.
Про бажання евакуюватися можна повідомити на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції за номером 👉 15-48.
Для повідомлень через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber діє номер 👉 (096) 078-84-33.
Звертатися слід 👇