Янгол в камуфляжі• 18 февраля 2024

Як оціните такий костюм? Носили б? Думаю купити

Як на мене - досить стильний
іронічна антитеза• 18 февраля 2024
Коли потеплішає, в ньому спекотно. А зараз мені незручно було б у такому під верхній одяг
Астоновитесь!• 18 февраля 2024
Какая вам разница, кто б носил бы. Вам удобно, покупайте
автор Янгол в камуфляжі • 18 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Чому? Пальто накинув і побіг)
Ответ дляАстоновитесь!
Цікаво як модниці з порадниці оцінюють) хто що носить
Угги_в_горошек• 18 февраля 2024
Я бы раздельно носила
Girly_girl• 18 февраля 2024
Я бы носила
a.ostroverh• 18 февраля 2024
Кардиган на талии странно смотрится
Зачем там эта вставка под поясом?
Астоновитесь!• 18 февраля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вы видели тех модниц🤦‍♀️если что, костюм норм, надевайте да и все
Веселуха Муха• 18 февраля 2024
Такі костюми гарні тільки на фото і на тендітних дівчат.
В житті якщо ви не фотомодель такий костюм виглядає ніби ви одягли із бабусеної скрині. А через деякий час а точніше прання весь той костюм буде мати перетягнутого покривала
Панна Кота• 18 февраля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ах так
Автору - костюм супер, купуйте в носіть. Ви будете сама стильна-модна-молодьожна. Удачі
Летюча помилка• 18 февраля 2024
Мені подобаються такі речі і мені є куди таке носити. Але все потрібно міряти.
Ответ дляЛетюча помилка
А це мають бути особливі місця? Типу на роботу зась?
Boks• 18 февраля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Чому? Пальто накинув і побіг)
Дуже об´ємний кардиган, не уявляю ще щось зверху
СМСница• 18 февраля 2024
Дивлячись якій склад. Бо якщо акрил і при спокійній і сонячній погоді, то буд спекотно. Якщо буде вітер то буде холодно. Беріть якщо є в складі кашемір чи вона то буде тепло навіть якщо буде вітер і в складі є шовк, то буде комфортно на середину весни
Ответ дляСМСница
Там бавовна...
Бюст Березуцкого• 18 февраля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Обычный нормальный костюм. Нравится - носите. Только учитывайте , что трикотаж в облипку подчеркивает все плюсы и минусы
Интимная• 18 февраля 2024
Мне не нравится сочитание плотного трикотажа, еще и не гладкого с поясом. Любую фигуру этот халатный пояс испортит.
ПироженкА• 18 февраля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Не згодна, маю подібний - якість гарна, сидить також досить нормально.
СМСница• 18 февраля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Там бавовна...
На весну добре має бути. Та і речі базові, з іншим одягом зможете комбінувати
Мая твая не панимать• 18 февраля 2024
Гарний, стильний костюм. Беріть
Техпаспорт на медузу• 18 февраля 2024
Гарний костюм, але лише на дуже струнких пані.