Сина запросив в гості друг дитинства, який мешкає в Кракові. Чи пропустять сина самого, документи в порядку, приписне є.
Їхати збирається не прям завтра, а через пару місяців, звичайно якщо на кордоні буде спокійно. Читала, що наші випускають без супроводу з 16, а поляки можуть завернути додому. Цікавить хто нещодавно відправляв дітей самих до Польщі. Ось в цьому і питання, дякую за ваші поради. Всім тихого вечора 🌷
Ответ дляВилсон
Заспокоїли мене дякую, а є такі випадки коли 18 років вже скоро, то можуть не випустити, ну там через тиждень....
Випустять наші, але Польща може не впустить, по їх закону з 18 років або з дорученням. У нас хлопця з автобуса так вночі на кордоні залишили чекати батьків, поляки не пропустили.