Доль Чекомбана• 20 февраля 2024
Чоловік подруги таскає шоколадки колезі, чи варто їй говорити?
Працюємо з чоловіком подруги разом. Ми з нею не прям близькі як сестри, але доволі тісно спілкуємось
На роботу прийшла нова дівчина, і я помітила, що вони завжди поруч. Щось сміються, говорять. Може бути таке, що він кудись поїхав, ми всі дзвонимо, але слухавку він бере тільки у неї. Він посміхається.
Прозріла коли вчора він приніс їй шоколадку, мовляв за те, що допомогла йому по роботі. Хоча фактично, це входить в її обов‘язки
Він говорив, що одружений, це всі знають. Може це просто дружба? Хоча так він спілкується лише з нею.
Аристократка-тунеядка• 20 февраля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Побалакали б з цими «голубками», і пригрозили що ще буде оце тривати, розкажете дружині.
Оце пот нашому. Саме так і треба.
Черпак_для_фантазий• 20 февраля 2024
Да, скажите. Такие отношения на работе недопустимы, надо отрубать на корню. Видно что ему симпатизирует та девушка, может переростки в роман, а потом кто-то из них в итоге уволится
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляМона_Лиса
Автор!
Я на Вашому місці натякнула б подрузі, що так і так...
Саме натякнула... бо більших підтверджень Ви не маєте.
А подруга нехай далі сама приймає рішення, що робити далі...
Бо коли Ви змовчити - Ви ніби співучасник і підтримуєте це ’@лядство’...
Бо саме з отаких ’дрібниць’, знаєте скільки зрад почалося ....
якщо чоловік захоче,то ви його не втримаєте. і подруга теж не втримає.і що зробить вона? буде його на роботу возити? Ви уявляєте її стан.?увесь час думати- а що там? недовіряти.Чоловік на роботі,а в неї в душі нема спокою. і доказів як таких нема. Навіщо це????Вже як казати,то дійсно про щось конкретне. Що ця авторка скаже? маня,твій нашій колезі шоколадку приніс. І що далі? що вона вчинить? Нічого. але не буде сну.,спокою і т.д.
Якби він хотів мати її за коханку,то він би носив шоколадки по тихому і привселюдно би не сміялися,а никалися. Тому припущення авторки- невірні
Черпак_для_фантазий• 20 февраля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
По молодости такое со школьной подругой было. Её парень ко мне подкатывал, приглашал куда-то, смс писал, названивал. Я ей рассказала и сообщения показала, так все равно виноватая оказалась. И вообще, то я сама себе писала, чтоб их поссорить. С его номера, ага
У меня тоже были подобные истории. Но я всегда говорила «забери своего кабеля подальше от меня и скажи чтоб мне больше не писал» и мне срать что этот козел еще придумывал что это я бегаю за ним и выслушивать слезы его бабы часами,мол чего я лезу в их отношения. Боже, свят свят свят. Был разговор и полный игнор в дальнейшем. И это было не с одной наивной бабой.
Бесконечность-не предел• 20 февраля 2024
Ответ дляМааарковная
Та прям таки невірні, він коло тої лярви крутиться, то вже все зрозуміло, була б вона йому байдуже не крутився б і не носив шоколадки. Хоче іншу кружляти, то хай розлучиться і робить все що заманеться а в шлюбі то хай себе веде порядно.
Черпак_для_фантазий• 20 февраля 2024
Ответ дляМааарковная
через таких подруг сім*ї рушаться і плодиться недовіра.якби ви щось конкретне бачили...а то лише домисли. Подумаєш,шоколадку приніс. Ви знаєте,скільки мені за увесь час носили шоколадок..то ,певно,у мене все коханців осіб 100 вже має бути. і цукерки,і шоколадки. і не лише мені..так,ця робота входить в обо8язки..і що..від таких язикатих подруг треба тікати. це нерозумно. не лізьте у чужі сім*ї - займайтеся власною,як вона є
Есть у мужчин манера со всеми одинаково и всем шоколадки носить, тогда норм, человек такой. Но тут видно что одной носит и перед одной хорохорится
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
А те що чоловік під катує до іншої на роботі то ви розумієте??
як?* це суб*єктивно. Шоколадку приніс?? мені десятки носять і я нічия не коханка. Через отаких язикатих в сім*ї може надовго пропасти довіра.
Перемелица• 20 февраля 2024
Ответ дляМааарковная
Автору ніхто нічого не носить. Чоловік подруги слухавку від неї не бере. Висновок зрозумілий. Вона хоче не подругу ’врятувати’, а її чоловіку на хвіст солі насипати.
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
ви не бачили і свічку не тримали. Ще згадала.коли я прийшла на роботу, тут дійсно були коханці. ’подруга’ розказала жінці. Жінка зробила вдома скандал,вигнала чоловіка. Дізналися,хто розказав. 1. Чоловік підговорив пацанчиків і ’подрузі’добре пом*яли пику. 2.Чоловік з жінкою помирилися, а ’подруга’ стала ворогом №1,персона нон грата для них.
Висновок- НЕ ЛІЗЬ В ЧУЖУ СІМ*Ю.
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ще згадала.коли я прийшла на роботу, тут дійсно були коханці. ’подруга’ розказала жінці. Жінка зробила вдома скандал,вигнала чоловіка. Дізналися,хто розказав. 1. Чоловік підговорив пацанчиків і ’подрузі’добре пом*яли пику. 2.Чоловік з жінкою помирилися, а ’подруга’ стала ворогом №1,персона нон грата для них.
Висновок- НЕ ЛІЗЬ В ЧУЖУ СІМ*Ю.
Р.С. чоловік потім отримав підвищення і зробив все,щоб ’подругу’звільнили, а робота гарна і грошовита
Отже,. Язик- ворог мій.
Висновок- НЕ ЛІЗЬ В ЧУЖУ СІМ*Ю.
Отже,. Язик- ворог мій.
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Це не ваша справа. Не лізьте і не зіпсуєте стосунки з подругою. Одна справа, якби вона щось запитала у вас і зовсім інша, коли ви принесене їй цю звістку самі.
або дійсно,коли є що розповідати...а не приніс шоколадку...
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Вас не зрозуміють.
Теж по роботі працювала з представниками інших фірм. На моїй посаді нас було троє. Але особисті привітання від цих одружених представників отримувала тільки я. Наприклад, вітали з новим роком пляшкою дорогого шампанського і цукерками. Тож зрозуміло, що двом моїм колегам це було поперек горла.
Я заміжня, чоловік мене теж розумів.
Де тут і з ким була зрада?
Я заміжня, чоловік мене теж розумів.
Де тут і з ким була зрада?
в мене так само. носять мені по роботі смаколики. Коханкою ніколи нічиєю не була.
Ловлю капці• 20 февраля 2024
Автор, а с вашим мужем никто из знакомых вместе не работает?)) Меньше знаешь - крепче спишь)
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
я думаю,у авторки нікого нема- сім*ї,дітей,клопотів. Інакше би вона чужого чолвоіка не пантрувала би.. лізуть в чужі сім*ї лише одиначки. Кому таке ’щастя’язикате треба????
Перекус беру завжди• 20 февраля 2024
Подрузі нічого не говорила б. А йому сказала, що мені це здається на залицяння, але ще не впевнена, хоча неприємно дивитися на це. Але якщо мені почне здаватися, що ти таки залицяєшся при живій жінці, то можу свої здогадками поділитися з твоєю дружиною. Обсудим разом, не чужі ж)))
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
не носить,бо воно заздрісне і противне. напроти мене теж сидить така. за увесь час їй ніхто нічого не приніс.Бо воно зле й ненависне. Мені носять увесь час,я додому нічого не несу,усі разом чай п*ємо,лишаю в кабінеті
Я працюю. По роботі взаємодію з 4-ма чоловіками. Жонаті. Бувають моменти, коли я начебто і свої функції виконала, але там питання було не зовсім тільки моєї компентеції, а я вирішила за іншого, тобто єекономила людині час на ознайомлення з цим питанням.
Блін. Мені всі четверо регулярно то шоколадки, то цукерки дають за допомогу.
Один з цих 4-х чоловік моєї приятельки (ми з нею спілкуємося декілька разів на рік). І тут вона пише: ’Завтра мій чоловік тобі презентує солону кармель. Спробуєш. Класна штука’
Ще один з 4-х постійно на зустрічах. І він слухавку не бере від колег крім мене. Бо знає, якщо я телефоную, а не пишу, то значить питання нагальне і проблема стосується його.
Жодного з цих чоловіків не розглядаю, як секуального партнера.
І вам рекомендую не завертати увагу. Світ набагато ширший, ніж ми його бачимо.
Шкідлива молекула• 20 февраля 2024
Ответ дляМааарковная
Навіщо ви приймаєте смаколики, ви ж розумієте, що це ознаки уваги?
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
і що? вони не ховаються. це вам,дівчата,кажуть і кладуть мені.усі їмо. так уже більше 10 р. ніяких стосунків)носить? значить гроші має. нам приємно,завжди є смаколик. дають- бери. я маю чоловіка і мені пофіг на знаки уваги.смаколики люблю. а якби отака язиката жінкам казала,то вже би не знаю що було. по факту,крім факту дарування шоколаду,цукерок і квітів на др - нічого нема). приймаю,бо люблю смачне. от і все.
Обижулька• 20 февраля 2024
Мой муж тоже шоколадки коллегам таскал. Еще и поздравлял с праздниками обязательно.
Ответ дляМааарковная
Висновок- НЕ ЛІЗЬ В ЧУЖУ СІМ*Ю.
Ага ага, от завдяки таким «моя хата з краю», та жінка має з рогами ходити?? Та щас. Автор, розкажіть обов’язково
Ответ дляОколовита
не лезьте в чужую семью. Вас это никак не касается, вы вообще понимаете ответственность которую повлекут ваши догадки и домыслы ?
Які домисли, тут все очевидно!!!
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
так там нічого немає. ви тримали свічку??що говорите про роги?навіщо брехати? коли зловить-тоді буде. от вам би сказали..і? ваші дії? будете з ним сидіти на роботі???і возити його? камеру встановите?чи що?аби він не дивився? вам самій не гидко?)))) Аби дійсно було що казати..нема чого..шоколадку дав?)ну капець.гнати таких подруг сцяним віником.вони все одно помиряться,бо там нічого нема,а подруга стане персоною нонграта через дурний язик. Що за манія лізти в сім’ї і щось домислювати???займіться своїм життям!пантруйте свого!
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
ви шо..то всі його коханки))))
Ответ дляМааарковная
Що там домислювати, зі слів автора все ясно і так. А що ви так переймаєтесь?? Любите погуляти з чужими чоловіками? То майте свого і хай він вам і купує шоколадки.
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
я маю свого))з чужими не гуляю. але по роботі носять і не один рік
Обижулька• 20 февраля 2024
Ответ дляМааарковная
ви шо..то всі його коханки))))
Так и мне по работе приносили))). И мальчики, и девочки