Доль Чекомбана• 20 февраля 2024

Чоловік подруги таскає шоколадки колезі, чи варто їй говорити?

Працюємо з чоловіком подруги разом. Ми з нею не прям близькі як сестри, але доволі тісно спілкуємось
На роботу прийшла нова дівчина, і я помітила, що вони завжди поруч. Щось сміються, говорять. Може бути таке, що він кудись поїхав, ми всі дзвонимо, але слухавку він бере тільки у неї. Він посміхається.
Прозріла коли вчора він приніс їй шоколадку, мовляв за те, що допомогла йому по роботі. Хоча фактично, це входить в її обов‘язки
Він говорив, що одружений, це всі знають. Може це просто дружба? Хоча так він спілкується лише з нею.
Мааарковная• 20 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
Так и мне по работе приносили))). И мальчики, и девочки
то всі ваші коханки і коханці.
Околовита• 20 февраля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Які домисли, тут все очевидно!!!
Пока она не увидела как они целуются или ещё чего покруче - это все домыслы.