Клевотница• 20 февраля 2024

        Поїзд Київ-Хелм хто їхав останнім часом?
Доброго дня! Хто їхав останнім часом поїздом Київ-Хелм в 6:47 з Києва? 1) Як він прибуває, вчасно в в Хелм?
2) Які номери вагонів новішого формату?
3) Чи є відразу пересадка на Варшаву? За розкладом написано 17:14 до Варшави, а наш поїзд прибуває в 17:20. Чи чекає Варшавський наш потяг? Чи необхідно буде чекати наступний в 18:05?
Буду вдячна за будь-яку інформацію.
2) Які номери вагонів новішого формату?
Буду вдячна за будь-яку інформацію.

                    Кидстаффовна• 20 февраля 2024

                        Ответ дляРуда ліса

                        Так наче не продають вже квитки за цим напрямком

		А чому? В додатку Укрзалізниці все є. Чи це пов´язано з ситуацією на кордоні?

ЖД білети ловлю• 20 февраля 2024

		Інтерсіті Хелм-Варшава чекає на Київський потяг. Пересадка на одній платформі.
Провідники дозволяють залишатися в вагоні Київ -Хелм поки не подадуть інтерсіті
_______

                    ЖД білети ловлю• 20 февраля 2024

		18 лютого польські протестувальники заблокували рух пасажирського поїзда №119 Київ-Хелм. У поїзді перебувають 260 пасажирів, абсолютна більшість - жінки та діти. Багато пасажирів мали подальші пересадки та перельоти’, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що після втручання польської поліції та залізничників потяг було розблоковано і він продовжив рух.

Наразі залізничне сполучення з Республікою Польща здійснюється в штатному режимі. Пасажирські та вантажні поїзди наразі курсують без ускладнень, повідомили в ’Укрзалізниці’.