Рогнеда Карповна• 20 февраля 2024
Свічки вагінальні Гінклор. Антибіотик чи ні?
В інструкції не вказано, що це антибактеріальний препарат. Але хочу все ж перепитати. Дякую
Удальонка• 20 февраля 2024
Ну гугл же есть:
Вагінальні супозиторії Гінклор – це медичний виріб, до складу якого входять наступні інгредієнти (із зазначенням концентрації для одного супозиторію, 2 г [g]): натрієва сіль гіалуронової кислоти (20 мг [mg]), молочна кислота (достатньо для pH 3,5), борна кислота (300 мг [mg]), вітамін Е (5 мг [mg]), масло чайного дерева (2 мг [mg]), хлоргексидин (2 мг [mg]), напівсинтетичні тригліцериди (достатньо для 2000 мг [mg]), 18-β гліцирретинова кислота (15 мг [mg]).
Это не антибиотик, из антибактериальных ингредиентов там хлоргексидин.
ніколи такого не було• 20 февраля 2024
Точно не антибиотик
Помогает флоре
Хлоргексидин это антисептик, кислоты помогают сохранять среду , короче.. автор, в инструкции вообще то все написано... Если нет инструкции, есть в инете
Помогает флоре
Позаземний розум• 20 февраля 2024
Автор, это не медпрепарат, там ни показания, ни состав нормально не описаны, никаких исследовпний, не стоит на такое дерьмо деньги тратить. Это что то вроде бадов, без доказанной эффективности