Сколько_мне_лет?• 20 февраля 2024

Внутрішня тривога

Вже два дні якась тривога. Ніби чогось чекаю, чи щось має трапитися. Які заспокійливі попити? Чи відразу до лікаря? А то вже ні їсти, ні спати не можу
рукиЖимолости• 20 февраля 2024
Настоянка піону. Можна змішувати із валерʼяною і пустирником. Якщо зовсім кепсько - гідазепам, почніть з половинки таблетки 0.02гр

ЗабежАЛОЧКА• 20 февраля 2024
До лікаря
Не рахую, а вважаю• 20 февраля 2024
В мене грудна дитина. Теж саме, після новин. Живу в Києві і не знаю, тікати чи залишатись
Метровий сантиметр• 20 февраля 2024
Два дні? У мене останні два роки. Єдиний плюс з цього для мене, що схудла.
Два-три тижні і фсьо• 20 февраля 2024
І в мене таке ж вже близько 10 днів. Не знаю як собі дати раду. То проходить, то знов накриває. Ще й в ділянці серця ніби давить(((
автор Сколько_мне_лет? • 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Напевно нерви
жар-птица Нюра• 20 февраля 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
І я така, худну від стресу швидко
Новорічна пальма• 20 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
та ну чого Києву переживать? от прикордонні регіони є чого переживати
Не рахую, а вважаю• 20 февраля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
А ця область не є прикордонною з Білоруссю? Ви новини читаєте? Там з Китаю декілька разів товар прилітав. Є велика загроза що знову нападуть вже за компанію.

Іллюха Перчик• 20 февраля 2024
В такій країні жити,хто має слабшу психіку,швидше сходить з розуму,хтось повільніше.Напишіть декілька слів про те в якій частині держави проживаєте чи має хтось з рідних відношення до війни,чи в вас нормальний режим (сну/харування) чи немає шкіливих звичок чи вживаєте кофеїн,скільки вам років,чи живете сама не сама?
Ответ дляІллюха Перчик
А в яких українців зараз нормальний режим сну?
Іллюха Перчик• 20 февраля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Хочете що б я вам допоміг,то відповідайте мені на запитання а не ставте запитання.Якщо вам дійсно потрібні якісь рішення.Якщо ви просто хочете поспілкуватися,це інше питання.
Поросенка• 20 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
О і в мене так, перехворіла ГРВі і почалась тривога, задуха.Апатія до всього(