Да, я блондинка!• 20 февраля 2024
Дівчата, від якої останньої книги ви не могли відірватись
Дякую
АнтиТроль• 20 февраля 2024
Властелин колец
Много лет люблю и перечитываю, мало что нравится также.
Чупа-чупс• 20 февраля 2024
Трилогия Фигансист Драйзера.
Перечитывала неоднократно.
Это самая любимая
Еще впечатлила книга ’Хохот шамана’
Перечитывала неоднократно.
Это самая любимая
Еще впечатлила книга ’Хохот шамана’
Купа таких)
Що вперше прийшло в голову -- Повернення Блейк Крауч, Джо Гілл Heart-Shaped Box, Ді Бі Сі П´єр Vernon God Little, Макс Кідрук ’Доки світло не згасне назавжди’ (краще читати після ’Не озирайся і мовчи’, але не обов´язково), Бенджамін Стівенсон ’Кожен в нашій родині когось вбив’, Рут Вейр, Райлі Сейгер, Тейлор Адамс, Еліс Фіні, Шарі Лапена -- у них ок трилери і детективи.
bespe4na_mavpa• 20 февраля 2024
Ольга Токарчук, рассказы. Это современная польская писательница, ну очень круто собирает в кучу слова)