Горлаю зрання• 20 февраля 2024

Furminator на moyo

Замовила на Moyo фурмінатор, прийшла коробка порвана та з царапинами, відмовилися і перезамовила на новий. Але коли роздивлялась не побачила на лезах фірмену гравіровку. Хто замовляв на Moyo, там взагалі оригінал?
Садоводница• 20 февраля 2024
Когда-то давно, покупала новый айфон se 2016 года, мне продали в новой запечатанной упаковке восстановленный 5s. Потом сказали моему знакомому, что это норма в их магазине. Возвращали деньги со скандалом
автор Горлаю зрання • 20 февраля 2024
Ответ дляСадоводница
Нічого собі, продавці року)
Olegg-V• 20 февраля 2024
А яка різниця між оригінал і ні? Ну окрім ціни звичайно
МЕСТО_Встречи• 21 февраля 2024
Ответ дляOlegg-V
Чешут существенно по-разному