20 февраля в 21:59

Девочки, как бросить парить электронки?

Во время работы постоянно парю электронную сигарету, хотя понимаю, что пользы - 0, ещё и финансово затратно.
Но бросить не получается, с каждой зарплаты покупаю оптом и начинается...
Кому удалось бросить?
Блакитне небо 20 февраля в 22:01
Польза? На лавочке сколько синих карандашей сидят возле подъезда для пользы?
ВерСаСе 20 февраля в 22:10
Спробуйте дихальні вправи.
Хочеться закурити- подихати. Не купуйте оптом.
Відтерміновуйте наступний перекур. Типу «ок, якщо вже не можу, то я закурю, але через 20 хвилин, якщо в той момент все ж буде хотітися».
В якісь моменти я просто тримала в роті сигарету, але не палила. І так потроху поступово кинула.
Різко не могла, багато раз намагалася. А так, «надурюючи» себе, вдалося
Почемучка 20 февраля в 22:13
Купіть несмачну, рідше будете парити
Светка-пипетка 20 февраля в 23:05
Настроювала себе, що це чревато хворобами страшними. Інакше ніяк кинути не могла. Кожен кашель, неприємні відчуття в горлі, задишку - все повʼязувала з курілками.
І якось сильно заболіло горло, курити було тяжко. Я день не курила і пересилала не курити другий, третій і більше не закурювала. Вже взяв азарт. Не курю 1.5 роки. Коли сильно хочу, то роблю сама вдома кальян і курю. Перебиває на довго бажання курити
ВсеПроВсехЗнаю 20 февраля в 23:35
ніяк. я не палила поки була вагітна і годувала. а потім підсіла на електронки, курю майже постійно - поки працюю, поки гуляю, готую і тп. тобто немає окремого часу для перекуру.
так само купую одразу на місяць запас.

не скажу шо мене це напрягає. скоріше єдиний спосіб розслабитись… зараз таке життя шо «не на часі» думати про шкоду від електронок. ну це особисто моя думка.

на днях занесла в кавʼярню (де збирають електронки заради акумів) 100 електронок, це при тому шо я не всі збирала а багато викидала
Ворожу на каві 21 февраля в 01:06
Купила пачку звичайних ментолових цигарок. Тепер треба встати, вийти, потім йти руки мити, рота полоскати. За день 2 цигарки, ну пару затяг отієї одноразки. А ще класти їх у кишеню десь далеко, не діставати з сумки