Астоновитесь!• 12 мая 2024

Зрада …

Буду писати на суржику …
Чоловік мене зраджував , рік розповідав що тр я собі вигадую і вони просто колегі . Рік який мене довів до психозу . Коханка дзвоне мені і пише … віддай його … а він то вона дурна вигадала , ч тальки тебе кохаю
В його компі знайшов 358 фото і відео , фу , там тупо їх порно ((( рік знимав . Вигнала , розбила машину ( спальну ) а потім фото переслала родичам і чоловіку той … який два дні мені писав що в них вільні стосунки і я дура , яка саме він приїде і опусте … таке лайно лив , поки не заблокувала
Вчора вкоротив собі віку ….
Я винна ????
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляБронетапці
тому що без таких порівнянь ви не розумієте суті того, що зробила автор.
Ви пишете про те, що хтось інший має відповідати за те, що дві дорослі особи вирішили випробувати себе в ролі порноакторів. А інший це розповсюдив, щоб їх покарати.
Тобто, коли ви займаєтеся з сексом з чоловіком, який є чимось сином, то за вашою аналогією можна порівняти з вашим сином? Вам нормально сексом з сином займатися?

Ось так виглядає ваше порівняння.

Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
И ничего. Вы б хотели чтобы Вам приходили порновидео ваших родственников?
а чому ви думаєте, що ні?
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ця інформація являється конфіденційною за замовчуванням, і якщо чоловік автора серйозно візьметься за те, щоб її наказати, то її вина буде 100% доведена і вона понесе відповідальність і то й кримінальну скоріш за все
Це вже вигадані вами дурниці
Fighter05• 13 мая 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вы там все, вижу, веселые. Может вам помириться и вместе всем жить?
С призраком жить?
Зрадорозганячка• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вона мені погрожує , її фото то стаття 😞 вже написала на загал
Все будет хорошо.
Ей позор ,а не вам .не вешайте нос .это не ваши порно фото а ее ,и это она виновата
Розовый сапфир• 13 мая 2024
Машину жалко
Бабка_в_кедах• 13 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А в чому той чоловік винен? Його зраджували, йому прислали докази зради його дружини, плюс фото по родичам пішло. Уявляю який це сором для того чоловіка. Іще і він винен? В чому?
Скольким людям на планете изменяют (и М, и Ж) - и никто вешаться не бежит, изменщиков посылают подальше и живут себе дальше, очень часто довольно счастливо.

Запароленое одеяло• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
Яким чином?
Просериарила молодость• 13 мая 2024
Автор, ви не винні. Винні ті хто зраджували, ще й знімали це все. Всі будуть звинувачувати жінку того чоловіка, бо це вона зрадила його. Чому не подала на розлучення, а тоді крутила з іншим чоловіком.
Сподіваюсь в них не було дітей.
Директор Пляжу• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
Хто всравсь-невістка! Автор ваш супруг и его любовница люди низких моральных качеств, я бы даже сказала, совсем без них. Не нужно даже думать о том, что они там считают. Нужно выгнать мужа/уйти самой и забыть как страшный сон.
Пы.сы. если кто и виноват в смерти пришибленного мужа( а он очевидно же необычный в своих ’свободных отношениях’) то только сама любовница.
Аня+Федя=Данил• 13 мая 2024
Ви нівчому не винні.
Тримайтеся,живіть далі.
КАПСЛОЧНИЦА• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ні , її чоловік
Да, винні. Ви ж розуміли,що реакція може бути різна. Добре що нікого не вбив,ви мабуть,на це розраховували.
ol_kin• 13 мая 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Якщо винуватиця у підсумку сяде, а я їй відверто цього бажаю, то нічого їм не станеться, якщо подивляться
Так винуватця коханка 100%, а не автор. Коханка тягалася, коханка не просто не приховувала цих стосунків, а навпаки мала наглість їх афішувати і погрожувати автору як людині яка стала на її шляху до мети, забрати чоловіка автора, де, по вашому тут місце для чоловіка коханки? Правильно, немає, і це наводить на дуже неприємні висноски, щодо вини коханки, а не автора.
Ангел-предохранитель• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Повісився
Ну слабак
Куда ж без меня• 13 мая 2024
Ответ длякотопёс
Пофиг, дело сделано, со всех сторон...
Сейчас отстраниться, заблокировать всех и больше не копаться и не разбираться в этом дерьме. Пусть теперь все сами гребут.
если вы не знали, есть статья за доведение до самоубийства. и может быть ох как не пофиг
Престидижитатор• 13 мая 2024
Ответ дляСанька-4b93
Новый сериал от автора предыдущих долгоиграющих бестселлеров ’Чи я винна, шо мати хворіє?’ і ’чому невістка не хоче спілкуватися?’
А я то думаю, что мне этот бесячий суржик напоминает. Дзвоне
Українська зірочка• 13 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Це вже вигадані вами дурниці
Вчіть ЗУ про інформацію, будете здивовані
Куда ж без меня• 13 мая 2024
Ответ дляМорожена_курка
Ви зустрічну заяву пишіть, на те що вони його довели своїми діями і вас зараз доводять, думали що повіситесь від побаченого, а тепер ще і заяви на вас пишуть. Я б їм устроїла))))))
Удалено администрацией...
Куда ж без меня• 13 мая 2024
я в шоке. автор довел до самоубийства ни в чем не повинного человека. ни мужа. не любовницу. абсолютно ни в чем не виновного человека. и толпа с улюлюканьем ее оправдывает. с чего бы это?

Кашка-маняшка• 13 мая 2024
Не винна. Нехай з цим живе його дружина
Бронетапці• 13 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))

Ось так виглядає ваше порівняння.
коли я займаюсь сексом, то думаю про чоловіка, з яким цим сексом і займаюсь) Якщо ви думаєте про когось іншого, чи інші аспекти його життя - то в мене для вас погані новини))
А коли ми розбираємо конкретну ситуацію з різними учасниками, то можна легко уявити собі почуття кожної зі сторін. А не тільки уявляти себе на місці зрадженої дружини. Що зробила більшість.
Ну в принципі досить законмірно.
Кашка-маняшка• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
Тобто не ваш потаскун і його шльондра, а ви? Шліть їх в церкву, гріхи замолювати - пишіть їм - винні ті, хто зраджують. Крапка. І в ЧС обох.
Кашка-маняшка• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я так рощумвю буде заява
Ну і? Фото не ваші, фото зрадниці. У вас є переписка, що її чоловіку пофіг, значить причина в іншому, на це й спирайтесь. Бережіть телефон і збережіть переписку.
Блиск думки• 13 мая 2024
автор, понятны ваши чувства и эмоции, но, если их отбросить, то статьи за измену у нас нет, а вот за распространение персональных данных и доведение до самоубийства - есть. Измена и ваше психическое состояние - это смягчающий фактор, но вы по закону не имели право пересылать личные видео и фото интимного характера родне (((
даже, если бы муж любовницы не повесился, только за распространения фото и видео можно было поиметь проблемы, а сейчас еще и труп. (((( я понимаю, измена, ваш муж и любовница сволочи, но они закон не нарушали, они нарушили моральные принципы, за это у нас нет ответственности ((
ищите адвоката
Багиня• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
хто ’вони’?
Багиня• 13 мая 2024
Ответ дляБлиск думки
ищите адвоката
тю, та вона була у стані афекту, а оскільки її чоловік рік робив з неї дуру, розіслала відео, щоб довести що їй не ’здалося щось там’, вона не ’сама вигадала’, а є доведений факт зради, хто там її буде чіпати
Блиск думки• 13 мая 2024
Ответ дляБагиня
это надо будет доказывать в суде. Проще было год назад выгнать мужа и жить своей жизнью. Да и не год назад, а месяц назад выгнать было не поздно. Теперь к психическому тяжелому состоянию автора еще и судебные тяжбы добавятся, это психического здоровья не прибавит точно.
Багиня• 13 мая 2024
Ответ дляБлиск думки
У суді спочатку треба буде доводити що вона у чомусь винна (презумпція невинуватості усе таке).
І ми говоримо про те що є зараз ніякі ’умовні способи(сослагательньіе склонения)’ ми не маємо використовувати, бо час назад не вернеш.
ВыФсеВрете• 13 мая 2024
Ответ дляКуда ж без меня
отлично, любовница отсидит
Куда ж без меня• 13 мая 2024
Ответ дляВыФсеВрете
отлично, любовница отсидит
любовница - вряд ли. а автор - вполне