Файно Замало• 20 февраля 2024
Бажання втекти кудись на хутір
Аби тільки було на що там жити...
З чоловіком і дитиною. І пофіг на все- школу, роботу. Здати квартиру і за цей рахунок жити в якійсь покинутій хаті в горах. От чесне слово, я так втомилася від всього цього. Просто хочеться вижити.
Завести курочок, дві кози, посадити город і щоб адреси там навіть не було і не видно тієї хати
😢😢😢😢
from Ukraine• 20 февраля 2024
такі самі думки. тільки вчора чоловіку казала, що єдине за чим сумую в Україні-це тихе далеке село.
Плекаю думи• 20 февраля 2024
А от чего именно устали?
Еще лучше, если эта хата и Курочки в каком-то немецком селе с чистым воздухом.
juliyadorosh• 20 февраля 2024
теж були такі думки, але думаю, ненадовго вистачить . Дитина точно знудиться перша
Как_б_не_так• 20 февраля 2024
В мене таке теж буває. Але потім я згадую, що на хутір швидка не доїде, і люди в хатах ’на краю світу’ загалом наражають себе на більшу небезпеку (щось трапиться - навіть свідків не буде), ніж мешканці мурашника. .
размахер• 20 февраля 2024
Є таке іноді і в мене. Є навіть хата від бабусі в селі де від сили 12 сімей залишилось. І хата далеко від інших за кілометр так точно, під самим лісом. Нема там нічого крім світла, навіть дорога з радянських часів не ремонтувалась. Але в мене сили волі не хватить так жити. Хіба літом.
Файно Замало
• 20 февраля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Посмотрите видео на ютьюбе Иванки Дьячук про Юлю из Хутора 👍🏼
Знаю Юлю) Біднесенька сама, чоловік воює
Чудо в декрете• 20 февраля 2024
Ответ дляФайно Замало
В инста интересно пишет 👍🏼
На паровозе• 20 февраля 2024
Ви колись жили в селі? Курочки можуть виздихати за день разом з козами. Город доглядати теж велика праця.
Файно Замало
• 20 февраля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
В инста интересно пишет 👍🏼
Підписана давно і на всіх схожих блогерів
Чудо в декрете• 20 февраля 2024
Ответ дляФайно Замало
Значит, вы лежите в нужном направлении)) 👍🏼
Файно Замало
• 20 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
Жила, є дача 25 соток в селі. Що таке город знаю, саджаємо. Чоловік сам з села
На паровозе• 20 февраля 2024
Ответ дляФайно Замало
Тоді можна спробувати, Ви вже не занепадете духом при невдачах.
ніколи такого не було• 20 февраля 2024
Ну таке собі. У мене бабуся живе у Жашківському районі Черкаської області у селі. І я не дуже туди хочу тікати якщо що. Сиділа там в березні 22 року. В таких селах немає аптеки, один магазин з космічними цінами, автобус до міста ходить не кожен день. Проблеми зі світлом у погану погоду, вода з криниці з нітратами та залізом. Короче, такий собі варіант з глухим селом.
Гарантую неперелевки• 20 февраля 2024
Ми переїхали в квітні минулого року.
Без городів, курочок і козочок.
Мені подобається)
Без городів, курочок і козочок.
Мені подобається)
Майданщица• 20 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ещё можно виноград посадить и вино делать
Да где-то в Провансе, стричь виноградники. Подвязывать ветки. И ещё делать сыры вкусные под вино. Эх, как я этого хочу. И чтобы этот виноградник был на возвышенности от моря. С утра встаёшь, завариваешь кофеек, кусочек домашнего сыра, выходишь на терассу, а у тебя с одной стороны виноградники, а с другой стороны прекрасное лазурное море, и солнышко потихоньку выплывает над морской гладью. Ты делаешь глоток кофе, закрываешь глаза, лицо щекочет ветерок, и лучики солнышка ласково окутывают твоё утро.....
Файно Замало
• 20 февраля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ми переїхали в квітні минулого року.
Без городів, курочок і козочок.
Мені подобається)
Без городів, курочок і козочок.
Мені подобається)
З дітьми? Інтернет є? Віддалена робота?
На паровозе• 20 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Авто вирішує ці проблеми.
Файно Замало
• 20 февраля 2024
Ответ дляМайданщица
Ну це ви вже про мрії...А я про реалії сьогодення. Куди втікти, щоб вижити, щоб чоловіка не забрали? Грошей теж немає, віддаленої роботи немає
Десь сидіти на хуторі тільки і їсти, що земля рідна дала
Майданщица• 20 февраля 2024
Ответ дляФайно Замало
Є ще таке альтернативна служба. Почитайте
ніколи такого не було• 20 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
Авто вирішує ці проблеми.
Це так, але не у всіх воно є. І як стало мені там погано, а не було атоксілу чи чогось такого, то бігала по сусідах моя бабуся, бо я встати не могла.
Ms. Похвала• 20 февраля 2024
Ответ дляМайданщица
Подивіться серіал Краплі Бога, там і праця, і банкрутства, і виноградники хворіють, страждають в посуху і т.д. То не про підвязувати гілочки ))
Небоброїдка• 20 февраля 2024
Ответ дляМайданщица
Ну, ви автор, до сліз мене довели. Я теж хочу бути вашим сусідом за 500 м
Майданщица• 20 февраля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Дякую за рекомендацію.
всемВсёИмного• 20 февраля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
І щоб тривоги не чутно і над головою не летіло
Майданщица• 20 февраля 2024
Ответ дляНебоброїдка
Всім не вистачає зараз звичайних позитивних думок і емоцій. Значить будемо сусідами)))