Кривая спроса• 20 февраля 2024
Доброго вечора, порадьте гарних офтальмологів в Києві
Приватні державні, але які справді толкові, не для звичайного огляду, а для лікування серйозного запалення
masha_luiza• 21 февраля 2024
Добробут офтальмолог Сидорова,очень квалифицированная врач,рекомендую именно для лечения сложных заболеваний глаз
Заместитель Анонима• 21 февраля 2024
Очі, Первак наче Олена не пам’ятаю точно.
Була в Ексімер то качали гроші добре. Вперше там побачила що спочатку платиш за послугу, потім йдеш на неї. Треба було обстежити око, бо була вагітна, щоб знати робити операцію чи ні і чи модна природні пологи. Кароче в очі на вокзальній все чотко було прописано. Рекомендую
Заместитель Анонима• 21 февраля 2024
Медгородок не рекомендую теж, такого наказали, що пішла в приватну клініку, мене там заспокоїли і тих діагнозів не підтвердили
Заместитель Анонима• 21 февраля 2024
Краще мати декілька думок, перед тим як щось робити
Бо в мене із-за стресу виникло Центральна серозна хоріоретинопатія (
Кривая спроса
• 21 февраля 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Хоча наче всі кажуть шо там спеціалісти, але мені там не можуть допомогти
Заместитель Анонима• 21 февраля 2024
Ответ дляКривая спроса
Ага, розриви в обох очах мені наказали. Можливо залежить від лікаря. Але там обладнання старе, в приватних якісніше