Несу пургу• 21 февраля 2024

Я скорее всего купила подделку NB на Asos ...

Девочки, посмотрите пожалуйста, кто разбирается . Меня смущает бирка и то , что не сканируется код .Уже пересмотрела кучу видео, отличить паль от оригинала и все равно не пойму, что я купила
СМСница• 21 февраля 2024
Ответ длябЭйбА
Пішла поливилась на свої спеціально, де зроблені. То теж Чайна, куплені в самом магазині NB.
Ця сама модель?
Спеціально пішла глянула на чоловікові НБ - в´єтнам, модель інша( теж куплені у їх фірмовому магазині).

бЭйбА• 21 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Но нозі чудово, з розміром промахнулася, бо сама винна.В них відрізняюся чоловічі і жіночі моделі .Це чоловіча і 39,5 меньше ніж 39 в жіночих.Але все одно дуже комфортно, як по хмаринками ходити
Дійсно, вони дуже легкі. І за рахунок того, що трішки піднята п´ята, то ходити в них можна цілий день і ноги не втомлюються.
Малая еще та• 21 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Дуже дякую!!! Я ввечорі піду мабуть прогуляюся и подивлюся як вони виглядають в спортивних магазинах
я впевнена, що це оригінал, розбираюсь в цьому. Нема жодної ознаки підробки, а головне - і бірка ок і артикул читається правильно
Сиреневенькая• 21 февраля 2024
Оригинал, чего Вы паритесь
бЭйбА• 21 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Ця сама модель?
От саме ця модель- Чайна. В доньки інша ’530’- В´єтнам. Моїм майже 2 роки. Сфотографувала, які зараз. Бо раніше писали, що виглядають страшно після носіння.
ШанельКуКу• 21 февраля 2024
Оригинал
ШанельКуКу• 21 февраля 2024
Сколько пересылка стоит с asos?

автор Несу пургу • 21 февраля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Сколько пересылка стоит с asos?
Бесплатно, я в Испании
автор Несу пургу • 21 февраля 2024
Ответ длябЭйбА
Меня смущает пробел в моей бирке.В вашей все строки заполнены, в моих нет
автор Несу пургу • 21 февраля 2024
Ответ длябЭйбА
И скажите, этикетка с размерами пришита или приклеяна?
бЭйбА• 21 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Приклеяна. Ніби видно на моєму фото і така як у вас
СМСница• 21 февраля 2024
Ответ длябЭйбА
Я ж не проти- хай носяться гарно ще 200 років- Вам зручно- це головне! ГугЄл показує на цю модель різних виробників і ціни геть різні... У мене он виявилось є адіки (куплені в офіційному магазині) -чайна!? теж ношу років 2 чи 3- офігенні, але тут мене цікавить вже інше чи не пихають в самих офіційних магазинах палєво? І, блін, як не купити ті самі кроси, які он в неті є за 999 грн. за 5800? От як відрізнити?
бЭйбА• 21 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Та то ж я не вам. То я так, на всяк випадок. Була тема вже про цю модель. І писали, що виглядають, як ганчірочки. Я ще офіційним магазинам довіряю, бо, як тоді взагалі жити))). А от в магазині Спорт.дірект явно видно, що багато чого є не оригінального.
Гжегож Бженчишчикевич• 13 марта 2024
Гарні
Пишу, не читаю• 05 апреля 2024
Це копія, ще й не дуже якісна, на жаль
Теща дочки• 29 апреля 2024
Ответ дляНесу пургу
Да не хотелось бы подделку почти за 80 евро.Комфорт и качество уже не то будет
Это оригинал. Подделки кривые косые и заметно. У вас аккуратные кросы, все швы, форма, бирки. Смысл делать такую копию?
Мне присылали несколько раз под видом оригинала подделки, там понятно, клей, кривые строчки, нитки торчат.
Оля_с_киркою• 29 мая 2024
в Австрии в их аутлете купила и тоже пробел на бирке есть))
Фляшка на трьох• 31 мая 2024
видно же, что оригинал, и кучу видео на ютубе смотреть не нужно
Вся в кредитах• 08 июня 2024
Ответ дляНесу пургу
це оригінал, автор, вони на знижках у нас в ТЦ коштують 2000-2500. Дуже зручна модель