МаксХмара• 21 февраля 2024

Если б вы узнали, что парню, которому вы нравитесь - лет на 10 младше, чем вам?

Продолжали бы общение?
автор МаксХмара • 21 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
У мене подібна ситуація. Мені здається, вони маму шукають, жінку яка з досвідом, з житлом, з власними дітьми. Тобто де інвестувати нічого не треба, і напрягатися також. Це дуже на любителя. Але кожному своє.
Ну как бы смотреть надо.. к примеру, этот парень юрист, хорошая работа, хорошее авто. Я пешком хожу, он подвозит
Майданщица• 21 февраля 2024
Мы познакомились, я не знала какая разница. Начали встречаться через 2 года, оказалось 10 лет разница. Вместе были 5 лет. Отлично... Сейчас нормально общаемся. Проблемы начались, когда купил дорогое авто.

Сейчас у меня любовник младше более, чем на 10 лет
Большой секретик• 21 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну значить вбиваєте двох зайців одним махом:-)
У багатьох жінок в 40 років уже клімакс на носі, в 45 тим більше, догляд за собою коштує немало, не кожна може собі дозволити, зайва вага, проблеми з дітьми, не кожна реалізується в роботі до цього віку...соррі, але більшості із такими проблемами не до пошуку коханця на 10 років молодшного. І швидше за все після сексу із такою жінкою він просто буде йти додому і робити вигляд, що про її проблеми не почув (ну або пропустить повз вуха) Тому я в такі стосунки просто не вірю, занадто різні вихідні дані.
Але якщо ви активна, впевнена в собі жінка, без проблем, без дітей, без матеріальних проблем - то я не сумніваюся, що вами можуть серйозно зацікавитися молодші чоловіки. Я ж говорю про загал.
ну если так смотреть то конечно, хотя я думаю что от женщин которые после секса наваливают любовнику свои проблемы мужчины бегут в любом возрасте. Лучше с этим поделикатнее. а автор вроде барышня активная, к ней же ее молодой поклонник в спорт зале клеится. То почему бы и не да.
Лунтик-паунтик• 21 февраля 2024
Ответ дляБольшой секретик
Поклавши руку на серце...кому потрібен чоловік (а також жінка), які почувши про проблему або роблять вигляд, що її немає, або відразу втікають. А є ще такі, що чекають, коли проблема вирішиться, і тоді обявляються:-) Ну реально, це такий головняк, секс із чоловіком, який почувши про якусь твою проблему відразу втікає:-)
Лунтик-паунтик• 21 февраля 2024
Ответ дляМайданщица

А чому проблеми через авто? Начебто ж все добре, купив авто, мабуть і вас підвозив.
Мене більше влаштовує варіант власний автомобіль, щоб не залежати від бажання підвезти (або не підвезти).