22 февраля в 08:58

Аліекспрес/Нова пошта

Робила вперше замовлення з Аліекспрес.Його далі підхопила НП.
Посилка вже 7 днів як виїхала з митного депо,і більше ніяких змін ,невідслідковується.Скільки ще приблизно чекати?
julia-678c 22 февраля в 08:59
Скоро приедет
julia-678c 22 февраля в 09:00
Посылка на пути в Украину
автор Напланетянка 22 февраля в 09:03
Ответ дляjulia-678c
Посылка на пути в Украину
Дякую ❤️
автор Напланетянка 22 февраля в 09:03
Ответ дляjulia-678c
Скоро приедет
Дякую ❤️
Ilona27@ 22 февраля в 09:10
Я телефонувала,бо посилка поїхала назад до Китаю
Робили повернення,але за доставку платила я
Так обовязково телефонуйте
Мені ц пояснили,так як,іноді китайці не вказують номер телефону отримувача і тоді буду повернення
Апофиозная 22 февраля в 09:14
Десь 3 тижні
Пиу!Пиу! 22 февраля в 09:15
2-3 тижні (ой, не ТІ 2-3 тижні) 🤭
автор Напланетянка 22 февраля в 09:20
Ответ дляIlona27@
Я телефонувала,бо посилка поїхала назад до Китаю
Робили повернення,але за доставку платила я
Так обовязково телефонуйте
Мені ц пояснили,так як,іноді китайці не вказують номер телефону отримувача і тоді буду повернення
А куди телефонувати,на гарячу лінію НП ?
Просто якщо в додатку НП видає накладну,і приходило повідомлення на мій номер телефону,то мені здається номер точно вказаний.Просто цікаво скільки посилка їде,якщо з митного депо виїхала тиждень тому.
Однозначная 22 февраля в 11:03
В мене така ж історія, застрягла посилка на тиждень, і така ж дата виїзду з митного депо.
автор Напланетянка 22 февраля в 11:05
Ответ дляОднозначная
В мене така ж історія, застрягла посилка на тиждень, і така ж дата виїзду з митного депо.
Може десь на кордоні стоять...
Однозначная 22 февраля в 11:08
Ответ дляНапланетянка
Може десь на кордоні стоять...
В одного і того ж продавця замовляла два товари. Відправив в один день, митницю пройшли одночасно, але далі таємниця- один товар декілька днів назад отримала, а другий застряг, з 15.02 ніяких новин. Митницю вони пройшли, передані Новій пошті на доставку, а от що потім трапилось- цікаво.
автор Напланетянка 22 февраля в 15:27
Ответ дляОднозначная
В одного і того ж продавця замовляла два товари. Відправив в один день, митницю пройшли одночасно, але далі таємниця- один товар декілька днів назад отримала, а другий застряг, з 15.02 ніяких новин. Митницю вони пройшли, передані Новій пошті на доставку, а от що потім трапилось- цікаво.
Подивіться статус.В мене тільки що змінився.
Прибув в депо .Я так зрозуміла в Україні.
Однозначная 22 февраля в 23:31
Ответ дляНапланетянка
Подивіться статус.В мене тільки що змінився.
Прибув в депо .Я так зрозуміла в Україні.
Ура! Так, змінився статус. Дякую