Обращеница• 22 февраля 2024
Які традиційні солодощі привезти з Києва
Підкажіть, які традиційні солодощі з Києва можна передати колегам в інший регіон України. Окрім київського торта
Неправдиша• 22 февраля 2024
Навіть не знаю, все є по всій Україні. В моєму селі Івано-Франківської області, київський торт кожного дня свіжий. Як і Київ вечірній і все інше
ШанельКуКу• 22 февраля 2024
Ответ дляНеправдиша
Якщо ви про київський від рошену пишете , то від безстроковий )
Я серйозно. В нього просто нема дати закінчення терміну. Вони і по півроку стоять. Дати для запилення очей ставлять. А так, да , свіжий @))
Неправдиша• 22 февраля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Кожного дня привозять, в мене сестра в магазині працює. Люди беруть, місцеві і переселенці
ШанельКуКу• 22 февраля 2024
Ответ дляНеправдиша
Так, але ж ви не знаєте чи їх роблять кожного дня чи просто привозять?
Неправдиша• 22 февраля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Так я не це мала на увазі. А те, що у всіх населених пунктах ( чи майже всіх) є чисто київські продукти
ШанельКуКу• 22 февраля 2024
Ответ дляНеправдиша
Так) рошен добре розвинув свою мережу))
Неправдиша• 22 февраля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Так) рошен добре розвинув свою мережу))
´Свіжий ’ я мала на увазі - кожного дня новий, а те що торт гадость ще та, це зрозуміло
Я вся ваша• 22 февраля 2024
А який бюджет у вас?
Якщо щось ексклюзивне київське
і бюджет дозволяє - щось з асортименту MilkBar чи Намелаки.
CandyBuffet робить ексклюзивні цукерки . Дуже смачні. Можна в інста подивитись.
Ще можна щось з асортименту BakeHouse з Goodwine подивитись. У них преміум формат
Ці всі варіанти звичайно на бюджет вище середнього +, як на мене . Хоча ціни для кожного - це відносне поняття
Якщо щось ексклюзивне київське
Кокосиха• 22 февраля 2024
Ответ для...аяприкольная
Шо воно таке?
Що таке гугл Ви мали на увазі?
...аяприкольная• 22 февраля 2024
Ответ дляНеправдиша
Хрусти, хворост
Отакої))) а Київ тут до чого 🤪
Неправдиша• 22 февраля 2024
Ответ для...аяприкольная
Отакої))) а Київ тут до чого 🤪
А що традиційне в Києві крім пєтіних солодощів?
Медсестричка• 22 февраля 2024
Я покупала вишневую наливку в сувенирной упаковке и к ней шоколадные конфеты.
...аяприкольная• 22 февраля 2024
Ответ дляНеправдиша
Не знаю, нема такого. Але й вергуни не варіант.
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 февраля 2024
все вищеперераховане продається у всіх супермаркетах країни. для чого його перти аж з Києва?
Я вся ваша• 22 февраля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Вечірній Київ та київське сухе варення
Сухе варення - це дуже на любітеля.
Хоча на вкус і смак…))
Кудрі кручу сама• 22 февраля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Сухе варення - це дуже на любітеля.
Хоча на вкус і смак…))
Питання про традиційні київські солодощі, а не чиїсь смаки і ви невірно переклали «вкус и цвет»)