заварний look• 22 февраля 2024

Яких українських виробників одягу радите?

Можна в інстаграмі, можна сайт їх порадити. І що саме там берете? Що гарної якості?
Я б курточку на весну взяла б, футболку якісну, рубашку
Душка-свекрушка)))• 22 февраля 2024
Vloria , брала у них костюм, качество реально крутое, знаете я вещи не ценю и практически убиваю любую вещь за короткое время, этот костюм просто живее всех живых чтобы я не делала
Ms. Сама прямота• 22 февраля 2024
На мої параметри сукні VOVK ідеально сідають
Ноу коммент• 22 февраля 2024
Трікобах
Коко Шанель• 22 февраля 2024
Helena.ua, grandua.ua
Душка-свекрушка)))• 22 февраля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Мне из вовк вообще ничего не подходит, была там раз 5, хотя фигура у меня обыкновенная, и рост 172, удивительный магазин, вот ни че го не подошло
автор заварний look • 22 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Трікобах
Шось вони мені останнім часом не дуже. В´язаний одяг кашлатиться. Була від них атласна спідниця- вся теж покошлатилась. Плюс у мене низький зріст, а штани вони вязжуть універсальні. Навіть ті, які типу короткі. Купляла у них білий піджак- без підкладки, розмір великий. Я останні їх речі замовляла в минулому речі гамузом( чи в позаминулому, не пам´ятаю) у іншу країну, тому повернути не можу . Так ото дивлюсь іх в інстаграмі і все.
автор заварний look • 22 февраля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Була раніше часто у них в магазинах, таке собі , як на мене
Альдебаран• 22 февраля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я не знаю никого (очно), кому бы там что - то подошло. Да и качество тканей во многих вещах вообще не очень
Ms. Сама прямота• 22 февраля 2024
Ответ длязаварний look
Ну я не ношу футболки рубашки, як ви
В мене сукні і спідниці , міліон, і туфлі на каблуках чи сапожки
У нас різні смаки
автор заварний look • 22 февраля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Дякую, подивилась їх в інсті
Ёшки_Матрёшки• 22 февраля 2024
one by one брала качество костюма так себе не поняла . У меня вообще складывается впечатление что наши шьют или на дурака или как всегда хотят содрать побольше за обычные китайские ткани . Я спокойно заказываю с инсайтов и довольна .
parele• 22 февраля 2024
Купила вчера пальто Стелла Поларе, понравилось. Как будет носиться, пока не знаю, на бирке состав неплохой.
Очень удобную обувь шьют у нас в Днепре - в инсте faynuy_look, заказывала у них босоножки и кеды.
Ещё приехали очень прикольные штаны, щьют dox_yourstyle, мне у них многие вещи нравятся, буду еще заказывать.
Сумки Vif - отличное качество.
Ms. Сама прямота• 22 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Helena.ua, grandua.ua
Це Хмельницький ?
Базар ?
INLIGHT• 22 февраля 2024
Dressa
Бандитка Сью• 22 февраля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Купували доньці піджак і брюки (костюм підібрали) у vovk, підклад в піджаку, ліняє (під пахвами) , вона була в білій сорочці.. Теж, більше не хочу.
Шеллар• 22 февраля 2024
Наталі Болгар, Ната Ель, Стелла Поларе.
автор заварний look • 22 февраля 2024
Ответ дляparele
Сумки Vif - отличное качество.
Дякую за пораду. Взуття вже замовила в Україні, типу босоноге, дуже ноги болять. Але не хочу ходити тільки в скеччерс
Ловлю капці• 22 февраля 2024
Ответ длязаварний look
Вони не те, що останні часом. А взагалі і раніше якось не вгадаєш. Одна річ просто чудова, а інша якийсь жах і склад тканини однаковий. Є у них такі футболки тоненької в´язки, то 2 були суперські. Третя прийшла вже по формі якась не така і швидко скаталась. Хоча модель одна, тільки кольори різні
Марія -bb82• 22 февраля 2024
В інстаграмі Leskizzo, Katimo, hukh, coosh wear
автор заварний look • 22 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
Ось у мене невеликий зріст , а вони шиють на високих. Коли Натмлля( а вона маленького зросту,) вдягає шось і демонструє, то мені не подобається як на ній сидить. Хіба що один в´язаний літній сарафан був нічого. Який я замовила, присіла і він взявся цупками, в перший же день . Але дівчата, це моє бачення, можливо, комусь супер одяг
Сиренькая• 22 февраля 2024
Stimma дуже раджу
автор заварний look • 22 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Stimma дуже раджу
Гарно
автор заварний look • 22 февраля 2024
Ответ дляМарія -bb82
Гарно, дорого
автор заварний look • 22 февраля 2024
Подивилась на ціни, в деяких магазинах такі ціни, що я не знаю, хто в Україні зараз це купляє. Ціни як в Європі. Але гарно
Тепличная• 22 февраля 2024
Hotwet_swimwear
Я там брала лосини, якість хороша.
Сорочки в них зʼявилися от нещодавно в асортименті
parele• 22 февраля 2024
Ответ длязаварний look
Я тоже довольно скептически относилась к нашим производителям. Но в босоножках на 8-см каблуках оттанцевала свадьбу, и хоть бы где-то что-то натерло, или ноги устали - абсолютно нет. Кеды тоже носятся отлично. Подошву только оттирать регулярно приходится)
Кошка Мурка• 22 февраля 2024
Ответ дляparele
Сумки Vif - отличное качество.
Вы цену на эту стеллу напишите сразу. Там почти как макс мара.
parele• 22 февраля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Макс Мара подороже))
Пальто обошлось мне в 10 тысяч.
Кошка Мурка• 22 февраля 2024
Ответ дляparele
Макс Мара подороже))
Пальто обошлось мне в 10 тысяч.
Это ещё не дорого.
У нас висели в магазине по 13-16 тыс еще до карантина, в то время когда массимо за 6 можно было взять.
автор заварний look • 22 февраля 2024
Ответ дляparele
Дякую за пораду) У вас, мабуть ,немає міафасциплтного синдрому і ви не знаєте що таке тригергні точки по усьому тілу? Мені навіть ессо давлять і ногу зразу скручує