Изменено 23 февраля в 23:17

Какие планы на выходные, любимкииии?

Буду готовиться к немецкому тесту. Не знаю что там будет, это как бы вступительный тест перед началом курсов. И я не могу понять, там будет весь диапазон вопросов представлен а1-с1
Или только а1.
Если а1 это одно. Если с1 имеет место быть- то нужно подготовиться конечно
Меня послали на курс, потому что нужен сертификат интеграционных курсов и я немецкий ещё не сдавал. Кто знает как этот Einstufungstest обычно выглядит?
tarveldy 23 февраля в 23:17
Працювати, готувати, гратися з малими
автор OlenaMriya 23 февраля в 23:18
Ответ дляtarveldy
Працювати, готувати, гратися з малими
Вам эта готовка ще не набридла?
tarveldy 23 февраля в 23:20
Ответ дляOlenaMriya
Вам эта готовка ще не набридла?
Я це роблю раз на тиждень, мені подобається , як медитація, змішуєш різні продукти і виходить щось смачне, а від роботи трохи нудить, і дуже пальці болять від мишки
tarveldy 23 февраля в 23:20
Але грошенята самі себе не зароблять
автор OlenaMriya 23 февраля в 23:20
Ответ дляtarveldy
Я це роблю раз на тиждень, мені подобається , як медитація, змішуєш різні продукти і виходить щось смачне, а від роботи трохи нудить, і дуже пальці болять від мишки
Тут согласен. А отмывать и убирать? Что готовите?
tarveldy 23 февраля в 23:33
Ответ дляOlenaMriya
Тут согласен. А отмывать и убирать? Что готовите?
Миє чоловік, в мене лапки від миючого сверблять і тріскаються, прибирання люблю, але 2 дракони і прибирання то така собі забавка , готую щось смачненьке, печу переважно, ну і крем-суп якийсь не типовий обов´язково варю
ultragringo 23 февраля в 23:37
Я спать буду.Неделю не спала нормально,что то поверила в нападение на Киев.Сегодня выпью снотворное и спать спать.
yana borozenec 23 февраля в 23:53
Долікуватися,ще завтра на закупи,якось зліпити резюме.Дуже хочу отримати вакансію,але шансів -0:(
автор OlenaMriya 23 февраля в 23:54
Ответ дляyana borozenec
Долікуватися,ще завтра на закупи,якось зліпити резюме.Дуже хочу отримати вакансію,але шансів -0:(
А резюме красивое?
автор OlenaMriya 23 февраля в 23:55
Ответ дляtarveldy
Миє чоловік, в мене лапки від миючого сверблять і тріскаються, прибирання люблю, але 2 дракони і прибирання то така собі забавка , готую щось смачненьке, печу переважно, ну і крем-суп якийсь не типовий обов´язково варю
А крем суп На сливках или плавленном сыре?
yana borozenec 24 февраля в 00:00
Ответ дляOlenaMriya
А резюме красивое?
Ні:(
Я не маю спеціальної освіти,до 20 працювала неофіційно,а потім в будівельному магазині.Починала працювати касиром,а закінчила менеджером,але у трудовій просто касир:( Тепер я ПП,але вже не веду діяльність:( А ще вік:( Скоріш за все,моє місце на касі у супермаркеті:(
Ви давно живете за кордоном?
автор OlenaMriya 24 февраля в 00:02
Ответ дляyana borozenec
Ні:(
Я не маю спеціальної освіти,до 20 працювала неофіційно,а потім в будівельному магазині.Починала працювати касиром,а закінчила менеджером,але у трудовій просто касир:( Тепер я ПП,але вже не веду діяльність:( А ще вік:( Скоріш за все,моє місце на касі у супермаркеті:(
Ви давно живете за кордоном?
С конца мая 2023
Едьте в Германию но для начала нужны деньги на первое время

А само резюме у Вас хорошее? С фото? Дизайн?
ginora 24 февраля в 00:05
Ответ дляOlenaMriya
Вам эта готовка ще не набридла?
А тобі одружений коханець не набрид?
yana borozenec 24 февраля в 00:10
Ответ дляOlenaMriya
С конца мая 2023
Едьте в Германию но для начала нужны деньги на первое время

А само резюме у Вас хорошее? С фото? Дизайн?
О,то ще трохи і майже рік буде;) Добре влаштувались?Я тут не часто,тому не в курсі...Дякую,я не хочу нікуди їхати,а ще в мене чоловік невиїзний,на початку 2023 виїжджала з дитиною,але жити там і приїжджати на відпочинок-то зовсім різні речі.
Гадаєте варто ’заморочитися’ з оформленням резюме?)
осинка 24 февраля в 00:11
Іду в кіно
tarveldy 24 февраля в 01:04
Ответ дляOlenaMriya
А крем суп На сливках или плавленном сыре?
То вже кожен собі в тарілку добавляє, я худну, так що вершки, сир, випічка то все драконам )))