Подарунок для жінки 50 років.

Накидайте ідеї, будь ласка.
Фінансово, може дозволити собі багато чого, але давно поставила на собі хрест і все вкладає в доньку.
Косметикою не користується, всі дівчачі спа-догляди не цікаві.
Іжу вдома не готує вже багато років, а користується відділом кулінарії чи доставкою.
Книги любить, але купує їх запійно, по декілька книг на щомісяця. Вгадати складно, що їй цікаво саме зараз.
Одяг не любить. Для неї стрес купувати одяг.
Враження вдже дарували.

Але хотілося б зробити приємність і щось подарувати. У мене ступор.
Допоможіть, будь ласка.
Шкала Радощів 16 апреля в 11:46
Если покупает книги в определенном магазине, можно купить туда сертификат
КошкинДом 16 апреля в 11:46
букет з ковбаси.
4 3
автор Леди_Мэри 16 апреля в 11:48
Ответ дляШкала Радощів
Если покупает книги в определенном магазине, можно купить туда сертификат
Ій вже хтось дарував сертифікат. Виявилося, що то не той магазин))) Хоча і я була впевнена, що той.)))
автор Леди_Мэри 16 апреля в 11:49
Ответ дляКошкинДом
букет з ковбаси.
Вона ковбасу не ість)))
Элька-Карамелька 16 апреля в 11:51
Если стресс покупать одежду,то как раз купить что-то красивое ,можно домашнее.Или для дома что-то.Если не готовит,то робот пылесос) Дома же убирает все равно.Можно гаджет,ту же книгу,раз любит читать
Кров з молоком 16 апреля в 11:52
Я думаю, що треба ламати стереотипи, що щось не любить, бо забила на себе. В мене мама така ж, але коли я купую їх косметику вона користується. Щось ароматне, спа-дотокс, маски тканинні, креми для рук локсітан і щось від лаш- це любов, бо просто дарує емоції від ароматів) шовкові шарфики, яких не буває багато. Сертифікат у магазин домашнього текстилю типу інгліш хоум або вумен сікрет- там багато класного для домашнього затишку. Звичайно квіти і цукерки. Сертифікат в мейкап. Сертифікат на масаж або обгортування. Сертифікат в магазин шкіргалантереї (купити рукавички гарні або парасолю).
Кров з молоком 16 апреля в 11:53
І книгу можна якусь, щось по психології або жіноче, зараз стільки нового класного, очі розбігаються.
Кров з молоком 16 апреля в 11:55
Підписка на нетфлікс, мегого, ютюб мюзік і тп, залежить від хобі.
KristinkaCute 16 апреля в 11:56
Если женщина забила на себя как на женщину то мне кажется хорошим подарком будет именно то, что поможет ей ощутить себя женственной. Я бы подарила ей фотосессию у хорошего фотографа.
4 3 1
Копуша 16 апреля в 11:56
Ответ дляКров з молоком
Я думаю, що треба ламати стереотипи, що щось не любить, бо забила на себе. В мене мама така ж, але коли я купую їх косметику вона користується. Щось ароматне, спа-дотокс, маски тканинні, креми для рук локсітан і щось від лаш- це любов, бо просто дарує емоції від ароматів) шовкові шарфики, яких не буває багато. Сертифікат у магазин домашнього текстилю типу інгліш хоум або вумен сікрет- там багато класного для домашнього затишку. Звичайно квіти і цукерки. Сертифікат в мейкап. Сертифікат на масаж або обгортування. Сертифікат в магазин шкіргалантереї (купити рукавички гарні або парасолю).
Это хорошо, когда мама такая. А моя потом звонит и говорит ’мне больше это не дарите!’. В итоге не дарите косметику, сертификаты, блендер (сама просила, не пользуется), мультиварку, сумку, одежду. Дарю цветы, деньги, конфеты. Иначе ей всё не так
Ніколи не збрешу 16 апреля в 11:57
Мне 50, тоже не пользуюсь косметикой, но от блеска для губ Диор или Ланком я бы не отказалась. Может хобби у нее есть, я себе карты таро недавно купила - от 800 грн стоимость. А кто она вам, автор?
Чарівне зіллячко 16 апреля в 11:58
Коли мені було 50, я собі загадала поїздку в Італію і всім оголосила що збираю кошти на подорож. Нещодавна було 55 років, мені хочеться гарного камінчика типу сапфіра. Тому знов дарували кошти, а я в пошуках своєї прикраси. Носити мені її особливо і нікуди, але просто таке емоційне бажання. І ще дивлюся в сторону мультипічі) хоча я теж майже не готую, але картопля в ній зачьотна виходить.
Ніколи не збрешу 16 апреля в 11:59
Кстати, мне когда то подарили сертификат в ресторан итальянской кухни, мне очень понравилось
Ніколи не збрешу 16 апреля в 12:00
Ответ дляKristinkaCute
Если женщина забила на себя как на женщину то мне кажется хорошим подарком будет именно то, что поможет ей ощутить себя женственной. Я бы подарила ей фотосессию у хорошего фотографа.
Я, например, интроверт - не пошла бы на ту фотосессию).
7 1
Кусачая Я 16 апреля в 12:01
Парфум подарiть може
автор Леди_Мэри 16 апреля в 12:01
Ответ дляЭлька-Карамелька
Если стресс покупать одежду,то как раз купить что-то красивое ,можно домашнее.Или для дома что-то.Если не готовит,то робот пылесос) Дома же убирает все равно.Можно гаджет,ту же книгу,раз любит читать
Стільки ідей багато цікавих, а вибрати не має що(((
З домашнім одягом - вже дарувала двічі. Віддавала доньці.
А техніка вся сучасна є. Від електронної книги відмовилася давно. В неї є, і пару років тому їй хтось подарував. Не користується.
Кусачая Я 16 апреля в 12:02
Ответ дляНіколи не збрешу
Мне 50, тоже не пользуюсь косметикой, но от блеска для губ Диор или Ланком я бы не отказалась. Может хобби у нее есть, я себе карты таро недавно купила - от 800 грн стоимость. А кто она вам, автор?
В Буквоеде полно по 200-300, старые запасы и цены
Ніколи не збрешу 16 апреля в 12:03
Ответ дляКусачая Я
В Буквоеде полно по 200-300, старые запасы и цены
Спасибо гляну), качество имеет большое значение.
Рання пташка 16 апреля в 12:06
Может сертификат в хороший спа-салон, где массажи, сауна и масочки для лица всякие , укладка волос, визаж
Я шалунья 16 апреля в 12:08
Ответ дляЛеди_Мэри
Стільки ідей багато цікавих, а вибрати не має що(((
З домашнім одягом - вже дарувала двічі. Віддавала доньці.
А техніка вся сучасна є. Від електронної книги відмовилася давно. В неї є, і пару років тому їй хтось подарував. Не користується.
Крісло качалка і плед.
Може в авто щось? Вона водить?
автор Леди_Мэри 16 апреля в 12:09
Ответ дляКров з молоком
Я думаю, що треба ламати стереотипи, що щось не любить, бо забила на себе. В мене мама така ж, але коли я купую їх косметику вона користується. Щось ароматне, спа-дотокс, маски тканинні, креми для рук локсітан і щось від лаш- це любов, бо просто дарує емоції від ароматів) шовкові шарфики, яких не буває багато. Сертифікат у магазин домашнього текстилю типу інгліш хоум або вумен сікрет- там багато класного для домашнього затишку. Звичайно квіти і цукерки. Сертифікат в мейкап. Сертифікат на масаж або обгортування. Сертифікат в магазин шкіргалантереї (купити рукавички гарні або парасолю).
Вам так здається, що буде в захваті. Будуе засмучена, що подарували, те що вона не любить. І так і буде лежати.
Вже неодноразово ій дарували косметику - стоїть, або викидається. Донька на НР подарувала. Так і стоїть. Вже квітень, а вона навідь не відкрила. Массажи - не навидить, коли до неї торкається хтось чужий. тому не заягнеш на манікюр, чи фарбування. Про массаж та обготування можна промовчати.
Шарфики не носить, хоча дарували ій вже. ті кольори, що мені пасують, вона мені і віддала. Прикращати житло теж не буде. Хіба що полотенце раз на рік купить. Так тільки купила собі полотенце нове. Інше лежати і чекати черги не буде - віддасть обо доньці або мені назад, бо воно їй не потрібно.
В сене вже руки опускаються, коли починаю думати про подарунок.
Минулого року її інша подруга купила дорогий телефон. Зто ж знав, що вона вранці собі поїде і купить, нарешті, новий. Вийшло некрасиво.
автор Леди_Мэри 16 апреля в 12:11
Ответ дляКров з молоком
І книгу можна якусь, щось по психології або жіноче, зараз стільки нового класного, очі розбігаються.
Книгу? Яку? Якщзо людина за місяць купує 4-10 книжок? Кожного місяця, 4-й рік поспілью В 20-му році відмовилася від електронної книжки і почала скуповувати в папері. Що передумала читати, віддає в бібліотеку. Як вгалати, що в неї саме такої не має?
Кров з молоком 16 апреля в 12:11
Ответ дляЛеди_Мэри
Вам так здається, що буде в захваті. Будуе засмучена, що подарували, те що вона не любить. І так і буде лежати.
Вже неодноразово ій дарували косметику - стоїть, або викидається. Донька на НР подарувала. Так і стоїть. Вже квітень, а вона навідь не відкрила. Массажи - не навидить, коли до неї торкається хтось чужий. тому не заягнеш на манікюр, чи фарбування. Про массаж та обготування можна промовчати.
Шарфики не носить, хоча дарували ій вже. ті кольори, що мені пасують, вона мені і віддала. Прикращати житло теж не буде. Хіба що полотенце раз на рік купить. Так тільки купила собі полотенце нове. Інше лежати і чекати черги не буде - віддасть обо доньці або мені назад, бо воно їй не потрібно.
В сене вже руки опускаються, коли починаю думати про подарунок.
Минулого року її інша подруга купила дорогий телефон. Зто ж знав, що вона вранці собі поїде і купить, нарешті, новий. Вийшло некрасиво.
Браслетик? Тоді йдіть від простого, любить книги- в конверті ₴₴₴ і листівка ’на найцікавіші книги для найцікавішої жінки’, амаретто і цукерки. Усьо)))
Оце так цабе 16 апреля в 12:12
Похід (квитки) в театр або туристичну поїздку, наприклад, по області.
автор Леди_Мэри 16 апреля в 12:12
Ответ дляКров з молоком
Підписка на нетфлікс, мегого, ютюб мюзік і тп, залежить від хобі.
На нетфлікс, у неї не підписка сімейна. Автоматично з картки списується.
Кров з молоком 16 апреля в 12:12
Ответ дляЛеди_Мэри
Книгу? Яку? Якщзо людина за місяць купує 4-10 книжок? Кожного місяця, 4-й рік поспілью В 20-му році відмовилася від електронної книжки і почала скуповувати в папері. Що передумала читати, віддає в бібліотеку. Як вгалати, що в неї саме такої не має?
Перестаньте догоджати людям, які цього не цінують. От правда. Це втрата вашої енергії.
автор Леди_Мэри 16 апреля в 12:14
Ответ дляKristinkaCute
Если женщина забила на себя как на женщину то мне кажется хорошим подарком будет именно то, что поможет ей ощутить себя женственной. Я бы подарила ей фотосессию у хорошего фотографа.
Якщо вона сама цього хоче? Я би подарувала їй похід до гарного психолога. Фотосесію родарувати можна, а чи погодиться вона сама? Чи знову скаже мені йтри чи донбку попросить, замість неї піти.
автор Леди_Мэри 16 апреля в 12:15
Ответ дляКопуша
Это хорошо, когда мама такая. А моя потом звонит и говорит ’мне больше это не дарите!’. В итоге не дарите косметику, сертификаты, блендер (сама просила, не пользуется), мультиварку, сумку, одежду. Дарю цветы, деньги, конфеты. Иначе ей всё не так
Я вас розумію. А от скалькт людині грошей подарувати, коли в неї грошей більше, ніж достатньо?
автор Леди_Мэри 16 апреля в 12:18
Ответ дляНіколи не збрешу
Мне 50, тоже не пользуюсь косметикой, но от блеска для губ Диор или Ланком я бы не отказалась. Может хобби у нее есть, я себе карты таро недавно купила - от 800 грн стоимость. А кто она вам, автор?
Книжки. коли не працює - читає, або втикає в серіали.
автор Леди_Мэри 16 апреля в 12:18
Ответ дляЧарівне зіллячко
Коли мені було 50, я собі загадала поїздку в Італію і всім оголосила що збираю кошти на подорож. Нещодавна було 55 років, мені хочеться гарного камінчика типу сапфіра. Тому знов дарували кошти, а я в пошуках своєї прикраси. Носити мені її особливо і нікуди, але просто таке емоційне бажання. І ще дивлюся в сторону мультипічі) хоча я теж майже не готую, але картопля в ній зачьотна виходить.
Ну бачте, ви чогось хочете. А тут людина нічого не хоче.