Белоснежко• 24 февраля 2024
Работа и нервы
Работаю на нелюбимой работе, каждый день нервы и стресс, на работу идти не хочу , но иду.Убеждаю себя, что нужно работать.Как полюбить работу и перестать нервничать или лучше уволиться и искать работу?
Я только за!• 24 февраля 2024
Краще скласти резюме, взяти відпустку і активно ходити на співбесіди. Я не люблю роботу, коли я не в темі. А потім злюсь і починаю читати, доробляти все вчасно і ти вже експерт. І сам собі подобаєшся в своїй професійності.
Я только за!• 24 февраля 2024
Щоб звільнятись - треба знайти куди йти. Ви ж доросла і повинні себе, дітей, котів чи собак утримувати. Є ж якісь обов‘язкі. А псіхі - все надоїло, звільняюсь має хтось спонсорувати
Белоснежко
• 24 февраля 2024
Ответ дляЯ только за!
Дітей і котів немає, є заощадження
Я только за!• 24 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Дітей і котів немає, є заощадження
Ви не хочете працювати взагалі деякий час? Чи хочете працювати, але в кращих умовах?. Та сама сфера? Чи хочете змінити? Є пропозизиції на ринку по вашій вакансії?
Белоснежко
• 24 февраля 2024
Ответ дляЯ только за!
Взагалі хотіла б відпочити трохи.З часом думаю знайду роботу
Безпринципова• 24 февраля 2024
Автор, звільняйтеся,якщо є фінансова можливість. Прийняти роботу, якщо немає змін керівника, умов роботи,......- не вийде.. через мою роботу в мене з´явилися хвороби, які після звільнення просто перестали у мене існувати без ліків, лікарів..все було на нервах..
Белоснежко
• 24 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
Я сама на керівній посаді але сфера діяльності важка