Непереможна• 24 февраля 2024

Повернути чи залишити?

Плащ хакі, мені подобається що в нього стоїть горловина та вільний крій. 20 евро
Але в мене є ще звичайний тренч тех хакі, але світліший + купа пальто

штани карго хакі - дуже м´які, зручні, але ..не знаю. 10 евро

жилетка з шерсті 6 евро. За таку ціну ніби й даром, але її носять на голе тіло, я не знаю чи я зможу так

світшот 10 евро

кофта полієстр 2 евро

ніби й малі ціни, а разом майже 50 евро. Можна було б купити шось інше. Бо в мене так і росте купа одягу потім...що скажете? залишити чи?
Анчо Ус• 24 февраля 2024
Все как из секонда неудачное

КартаБезКомиссий• 24 февраля 2024
Оставить только штаны, остальной ужас вернуть.
Лапка• 24 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
дешево і типу стане в нагоді) думаю, може, краще зараз набрати на розпродажі по 10 євро, ніж потім по 40 за одні джинси... але з іншого боку, набрав і ті самі 40. а стиль мені такий пасує, широкий або мілітарі, бо я тендітна...
Вы в таких милитари штанах при вашей миниатюрности будете напоминать Гавроша. Особенно в этой жилетке на голое тело.
автор Непереможна • 24 февраля 2024
Ответ дляЛапка
та ні)
Лапка• 24 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
та ні)
Та да) Одежда должна подчеркивать достоинства, и только потом скрывать недостатки. А вы хотите скрыться полностью под плащ-палаткой. Ну честно. Хватит милитари. Привнесите красок!
БершкомангоЗар• 24 февраля 2024
Якесь лахміття
Мать драконов• 24 февраля 2024
Від цього всього навіть ’пахне’ дешевенько.шукайте ще.
Ms. Dolly• 24 февраля 2024
Хороший плащик пасти вівць. Він не промокає?