Карапулька• 25 февраля 2024
Куди краще іти, щоб не заразитися нічим в стоматології
В державну чи в приватну?
Може в когось є бачення щодо цього своє
Natalia505• 25 февраля 2024
Я в державну ніколи не ходила, не маю уяви як там. Навіть не знаю чи вона в нас у місті існує, такого не чула. Гарантій, автор немає ніде і ніяких.
Пиу!Пиу!• 25 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Конечно, существует
Поросенка• 25 февраля 2024
В гос ставили пломбы левой ногой и вылетали они в течении пары лет. У дочки в гос врач зубы похвалила, говорит, ой, какие хорошие, нр одной дырки, ни одной пломбы. А там пломб штук 8 стояло и дырок столько же примерно было. Сказала своему стоматологу как комплимент))
Про заразиться никогда не думала, за всю жизнь проблем таких не возникло ни разу
Манка Я• 25 февраля 2024
Ответ дляПоросенка
Декілька разів з незрозумілими симптомами в лікарні швидкої медичної допомоги довелося потрапити. То в опитувальнику: чи були в стоматолога останній тиждень. Як з´ясувалося, зі стоматології багато болячок приносять.
Скромняшка• 25 февраля 2024
Эх, думаю об этом сильно, поэтому не нашла еще стоматологии в которую рискну пойти.