Капризуля• 25 февраля 2024
Светри в гардеробі
Скільки у Вас приблизно або точно светрів, кардиганів, трикотажних гольфів в яких можна вийти в люди?
Результат:
вже голосів:
42 (33.33%)
3-5
42 (33.33%)
5-10
18 (14.29%)
10-15
13 (10.32%)
15-20
6 (4.76%)
Більше 30
5 (3.97%)
Більше 20
Сиамская сороконожка• 25 февраля 2024
До десятка. Часть списала в домашние и купила взамен новые на распродажах.
Тарабарщина• 25 февраля 2024
До 10, але я живу в теплій країні, тут мінус взагалі не буває і ’зима’ коротка. Хотілось би більше, але вже куди стільки
Запароленое одеяло• 25 февраля 2024
1 светр, в якому я приїхала 2 роки тому і 1 кардиган тут купила
Василина Семеніч• 25 февраля 2024
15 мей би не считала. Но последние годы не ношу, ношу толстовки
Сиамская сороконожка• 25 февраля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
И вам хватает? Я тоже приехала в одном, но мне его мало.
Запароленое одеяло• 25 февраля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Я и эти не ношу. Плюс 25
Тарабарщина• 25 февраля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Я думаю дівчина не має змоги купити більше((( я заздалегідь вибачаюсь, якщо це не так і не мала наміру нікого образити
АБВГДэшница• 25 февраля 2024
Не выхожу в люди (т.е. не хожу на мероприятия, не бываю в центре города)
Мурзилка• 25 февраля 2024
Шт 5 есть и гольфов шт 5 покупаю и ношу очень редко мне в них жарко . Ношу лонгслив , свитшоты и тд
Пацаааааааан• 26 февраля 2024
Раньше покупала много, но недорогие. Штук 10-15 в сезон точно было, но они быстро приходили в негодность, теряли вид и форму. В итоге купила 4 качественных свитера в базовых оттенках. Этого вполне достаточно, ношу их уже второй год.
Капризуля
• 26 февраля 2024
Може, комусь цікава моя відповідь.
В мене 15
Хтось поставив смайлик, що він сміється з мого питання. Питаю, бо хочу знати, чи я не забарахлилася.
Мабуть, треба включати тормоз
В мене 15
Мабуть, треба включати тормоз
Единорог_помог• 26 февраля 2024
Всі грубої вʼязки та дуже теплі светри роздала, мені в них стало незручно та спекотно з такими зимами. Маю декілька теплих пуховиків різної довжини, то під них одягаю тоненькі.
Лонгслівів та светриків з тоненької вовни маю з десяток різних кольорів, ще приблизно стільки бавовняних. Тобто, десь до 20 одиниць, і цього з головою.
Запароленое одеяло• 26 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
Змога є, погода не дозволяє у светрах ходити ))
Запароленое одеяло• 26 февраля 2024
Ответ дляКапризуля
Може, комусь цікава моя відповідь.
В мене 15
Мабуть, треба включати тормоз
В мене 15
Мабуть, треба включати тормоз
Якщо клімат холодний, можна і 30 купити
Тарабарщина• 26 февраля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тоді вибачась і дуже рада за вас, що у вас все гаразд! Я от також маю до 10 светрів різної щільності (+1 кардиган по коліно), але не маю ні курток ні пальто ,за специфікі місцевого клімату)) але я тут 6 років, то вже назбиралось, так би 1 кардиган та 2 светри було б досить))
Гопница-Советчица• 26 февраля 2024
Ответ дляПацаааааааан
де купували? з яким складом?
Пацаааааааан• 26 февраля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
де купували? з яким складом?
Cos, Massimo Dutti - кашемир
Max Mara, G star raw - смешанные составы, (шерсть, альпака)