Крапипопка• 26 февраля 2024
Відгуки про Інститут ревматолога на Осокорках
Хто там був напишіть будь ласка чи ціна відповідає якості?
Області пітьми• 26 февраля 2024
Ну не варто так голосно називати Центр сучасної ревматології))) Інститут - це їх філія, де вони проводять вебінари для лікарів інших спец.
Крапипопка
• 26 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Первый раз слышу, а дайте ссылку на организацию?
Тут можна посилання давати?
Просто ціни в них вище середнього
Крапипопка
• 26 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Так это Клиника современной ревматологии, Тер Вартанян открыл. Я там консультировалась у профессора Гнилорыбова.
Туда имеет смысл идти к конкретному доктору по своей проблеме.
Пишуть це саме інститут
А можете порадити до кого йти з проблемами з колінами?